Ventspilī tiks atklāts Biznesa atbalsta centrs

Ventspilī tiks atklāts Biznesa atbalsta centrs

Piektdien, 16.martā, plkst. 12:00, Pils ielā 17 norisināsies Biznesa atbalsta centra (BAC) un koprades (co-working) telpas atklāšanas pasākums. 

Ierašanās Biznesa atbalsta centrā no plkst. 11:30 atklāšanas pasākums 12:00. Pēc atklāšanas pasākuma visiem tiks dota iespēja apskatīt Ventspils un reģiona progresīvākos produktus un piedalīties Ventspils ICT Cluster meet-up pasākumā plkst. 13:30.

 

 

ICT Cluster meetup programma:

13:30-15:30 - IKT Meet-up: nozares ekspertu paneļdiskusija ”5G iespējas biznesā un nākotnes realitāte” (moderators: Salvis Roga)

Dalībnieki:

Latvijas Mobilais Telefons, B2B direktors Edgars Grandāns

TestDevLab pārstāvis Kristaps Skutelis

Accenture pārstāvis Staņislavs Hilčuks

Ventspils pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks IKT jomā Egons Spalāns

15:30 - Tīklošanās un brīvās sarunas pie uzkodām un dzērieniem; ekspozīciju apskate

Biznesa atbalsta centrs sniedz konsultācijas un informatīvu atbalstu esošajiem komersantiem un sabiedrībai par biznesa uzsākšanas un attīstības iespējām Ventspilī, kā arī strādā pie jaunu komersantu un speciālistu piesaistes pilsētai.

Papildus Biznesa atbalsta centra sniegtajam atbalstam, būs iespēja arī izmantot koprades telpu, kur, gadījumā ja ir vēlme mainīt ikdienas darba apstākļus un komunicēt ar citu nozaru pārstāvjiem, būs iespēja to pārvērst par realitāti. Koprades telpā var veikt ikdienas darbu vai plānot sapulču un lietišķu tikšanos organizēšanu. Papildus tam – koprades telpa darbosies neatkarīgi no tā, vai vēlies strādāt 6:00 no rīta, vai 23:00 naktī, jo koprades telpa būs pieejama 24 stundas diennaktī un tās izmantošana būs pilnīgi bez maksas.

Ventspils BAC ir Ventspils pašvaldības finansēts projekts, kas īstenots sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, lai sniegtu efektīvu atbalstu biznesa, īpaši IKT nozaru biznesa projektu, attīstībai Ventspilī un nodrošina:

  • Informāciju par biznesa atbalsta un attīstības iespējām Ventspilī;
  • IKT nozaru speciālistu/darbinieku piesaisti uzņēmumiem;
  • Darbinieku pārkvalifikācijas iespēju paplašināšanu darbam IKT nozarēs Ventspilī;
  • Atbalstu jaunu IKT nozaru uzņēmumu izveidei Ventspilī (juridiskā adrese, grāmatvedība u.c.);
  • Nomas biroja telpas (maksas atlaide līdz pat 100%);
  • Koplietošanas jeb “co-working” telpas;
  • Sadarbības partneru piesaisti (kontakti);
  • Konkurētspējas paaugstināšanas un “networking” pasākumus Ventspilī.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sniedz atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā Ventspilī, īpaši specializējoties uz informāciju un komunikāciju tehnoloģiju nozaru biznesa projektiem. Projektu finansē Ventspils pilsētas dome, un tas īstenots sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.

Raksts publicēts: www.ventspils.lv  2018.gada 10.martā