Ventspilī norisināsies atbalsta programmas Export Express otrā treniņnometne

Ventspilī norisināsies atbalsta programmas Export Express otrā treniņnometne

Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta "Brave Idea Support Programme" ietvaros š. g. 7.-8. jūnijā Ventspils Jaunrades namā norisināsies biznesa atbalsta programmas Export Express otrais pasākums-treniņnometne, kurā piedalīsies 26 uzņēmumi no Latvijas un Igaunijas. Pasākuma programmā paredzētas lekcijas, praktiskās nodarbības grupās, mentoringa sesijas un konsultācijas par tirdzniecības misijām. Projekta ietvaros kopā tiek realizētas četras treniņnometnes: pirmā no tām norisinājās Tartu š.g. 17.-19. aprīlī, savukārt vēl divas tiks organizētas Pērnavā un Valmierā.

Atbalsta programmas mērķis ir veicināt Igaunijas un Latvijas jauno MVU (mazo un vidējo uzņēmumu) uzņēmējdarbību un eksporta attīstību, gada garumā sagatavojot uzņēmumus eksportam un palīdzot noslēgt pirmos eksporta darījumus pieredzējušu mentoru un ekspertu vadībā.

Programmu realizē vadošā eksporta aģentūra Baltijas valstīs – SIA Gateway & Partners un biznesa atbalsta organizācijas: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Valmieras attīstības aģentūra, Pērnavas apgabala Biznesa un attīstības centrs un Tartu Zinātnes parks.  

 

Programma ir izveidota Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu projekta “Brave Idea Support Programme” (B-Idea), Nr. Est-Lat 47 ietvaros.

Augstākminētā publikācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Inta Ezermale

Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Projektu vadītāja

inta [dot] ezermale [at] vatp [dot] lv, +371 26399091