Vēl šodien vari paspēt pieteikties semināram "Pirmo klientu piesaiste. Uzņēmuma pozicionēšana”

Vēl šodien vari paspēt pieteikties semināram "Pirmo klientu piesaiste. Uzņēmuma pozicionēšana”

Vēl tikai šodien uzņēmējiem un ideju autoriem iespējams pieteikties bezmaksas semināram "Pirmo klientu piesaiste. Uzņēmuma pozicionēšana”, ko rīko Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Ideju studija un Ventspils Europe Direct informācijas centrs (Ventpils EDIC). Seminārs notiks 30. septembrī, plkst. 13:00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Biznesa uzsācēji bieži saskaras ar izaicinājumu, kā piesaistīt pirmos klientus un partnerus, jo uzņēmums vēl nav atpazīstams un nevar lepoties ar savu klientu loku. Attiecīgi, aktuāli ir jautājumi – kā veidot uzņēmuma stāstu (leģendu) un kādi sagatavošanās darbi jāveic, lai klients / partneris tevi uztvertu nopietni un dotu pirmo iespēju.

Savā pieredzē dalīsies SIA “Kontaktu Vēstniecība” un SIA “Forho France” dibinātājs Kristofers Ritovs. Kristofers konsultē Latvijas ražotājus par Francijas tirgus apguvi un nodarbojas ar koka ēku celtniecību Francijā. www.vestnieciba.com un www.forho.fr.

Kristofers Ritovs ir studējis Bordo (Francija), strādājis Latvijas Vēstniecībā Parīzē, bet pēdējos septiņus gadus savu dzīvi pavada starp Latviju un Franciju.

Seminārs dos ieskatu šādās tēmās:

  • Klientu un partneru uzticības elementi (produkti & pakalpojumi, B2B & B2C sadarbība)
  • Sagatavošanās darbi, t.sk., stāsta (leģendas veidošana), pirms klientu un partneru piesaistes.

Semināra norises datums: 2016.gada 30.septembris
Semināra norises vieta: 
Ventspils Galvenajā bibliotēkā, 2.st. zālē
[Akmeņu iela 2, Ventspils]
Semināra norises laiks: 
13:00 - 16:00
Seminārs ir bez maksas 

Pieteikties semināram var līdz 29. septembrim, rakstot uz e-pastu: bi [at] vatp [dot] lv vai edic [at] ventspils [dot] lv

Apmācības finansiāli atbalsta Ventspils EDIC. VATP Ideju studiju finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.

VATP Ideju studija sniedz konsultatīvu atbalstu (bez maksas) biznesa uzsācējiem tirgus potenciāla novērtēšanā, biznesa plāna izstrādē, ekspertu piesaistē, pirmo attīstības soļu īstenošanā, kā arī rīkojot apmācības. 

Ideju studijas jaunumiem var sekot līdzi VATP mājas lapā: www.vatp.lvFacebook vai Draugiem.lv.