Uzziņa par iespējām realizēt idejas IKT jomā un saņemt pašvaldības finansējumu

Uzziņa par iespējām realizēt idejas IKT jomā un saņemt pašvaldības finansējumu

Otrdien, 11.aprīlī, uzņēmuma TestDevLab viesmīlīgajās telpās notika jau piektais Ventspils Digitālā centra organizētais pasākums "Ventspils ICT cluster Meetup".

Pasākuma sākumā informācijas tehnoloģiju uzņēmuma TestDevLab pārstāvis Kristaps Driķis klātesošos iepazīstināja ar uzņēmuma darbības principiem, kā arī prezentēja uzņēmuma jaunās telpas.
 
Uzņēmuma TestDevLab pieredze ir iedvesmojoša, jo uzņēmums sešu gadu laikā no biznesa inkubatorā mītoša startapa izaudzis līdz miljonus apgrozošam uzņēmumam, kura klienti ir pasaulslaveni uzņēmumi, tostarp Skype, Twilio, Microsoft u.c.
 
Pasākuma laikā Digitālā centra direktore Elīna Kroņkalne dalībniekus iepazīstināja ar IKT pilotprojektu programmu un iespējām pieteikties Ventspils pašvaldības finansējumam, savukārt Vairis Caune, kurš IKT pilotprojekta konkursa 1.kārtā ieguva finansējumu uzņēmuma SIA PlayGineering idejas attīstībai, stāstīja par izstrādāto risinājumu. Uzņēmumam Ventspilī ir lieli plāni – jau šobrīd sadarbībā ar Ventspils Augstskolu Ventspilī darbojas uzņēmuma ekspertu komanda 6 cilvēku sastāvā, kuri uz Olimpiskā centra “Ventspils” bāzes veido Eiropā pirmo datorredzes (Computer Vision) sporta laboratoriju.
 
Savukārt Kārlis Babris, SIA TestDevLab tehniskais projektu vadītājs, ar savu prezentāciju “No idejas līdz MVP* (*minimum viable product – minimālais darbojošais produkts)” iedrošināja klātesošos nebaidīties un realizēt savas idejas.
 
Pasākuma noslēgumā apmeklētāji varēja neformālā gaisotnē aprunāties ar prezentāciju vadītājiem, citiem dalībniekiem, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

 


Raksts publicēts: www.ventspils.lv, 2017.gada 4.aprīlī.