ACCENTURE, LATVIJAS FILIĀLE

„Accenture Latvia” ir starptautiskā konsultāciju, tehnoloģiju pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmuma Accenture meitas uzņēmums. Accenture strādā ar tādiem klientiem kā Nokia, BMW, Nokia Siemens Networks un Vodafone. Uzņēmumā strādā SAP (ABAP), Oracle (Siebel), Java, Scala, .net, front-end, Backend (PHP), Ruby, CM, Infrastruktūras, Digital (C/C++, iOS, Android), testēšanas un citi speciālisti.

AMARANTI, SIA

Uzņēmums sniedz uzskaites, grāmatvedības, audita un revīzijas pakalpojumus, kā arī piedāvā konsultācijas nodokļu jautājumos.

ASPIRED, SIA

SIA "Aspired" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar interaktīvu eksponātu izstrādi zinātnes centriem, muzejiem, izstāžu zālēm, reklāmas aģentūrām, dažādiem citiem uzņēmumiem un organizācijām. Uzņēmums piedāvā arī īpašu demonstrāciju stendu, kas atspoguļo un parāda kāda noteikta produkta vai produktu būtību, izgatavošanu.

BALTIC&SCAN-TECH, SIA

Uzņēmums BALTIC & SCAN-TECH piedāvā plašus  inženiertehniskos pakalpojumus  telekomunikāciju, datu komunikāciju un informāciju  tehnoloģiju jomās.  Šie pakalpojumi ietver: IT konsultācijas, tīklu un datu pārsūtīšanas risinājumus,  tirdzniecību  ar optisko tīklu risinājumiem datu  transportēšanai, balss un video datplūsmu, tehnisko atbalstu, projektu vadību, kā arī apmācību  un konsultāciju  pakalpojumus.

BALTOVENTS, SIA

Uzņēmums darbojas dažādās nozarēs:

  • Metālu un metāla rūdu vairumtirdzniecība;
  • Plaša sortimenta preču vairumtirdzniecības starpnieku darbība;
  • Tekstilizstrādājumu vairumtirdzniecība;
  • Nespecializētā vairumtirdzniecība.


CRYOGENIC AND VACUUM SYSTEMS, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar metāla cisternu, rezervuāru, tilpņu, metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošanu, kā arī pētījumu un eksperimentālo izstrāžu veikšanu dabaszinātnēs un inženierzinātnēs.

DPA, SIA

SQUALIO ikdienā palīdz maziem uzņēmumiem un lielām organizācijām piemeklēt pareizos programmatūras rīkus īsto biznesa mērķu sasniegšanai un sniedz uzticamus padomus par došanos šajā aizraujošajā programmatūras un mākoņu ceļojumā.


EUROLCDS, SIA

Uzņēmums dibināts ar mērķi izveidot LCD produktu (metināšanas maskas, 3D brilles, ceļu zīmju moduļus, 3D displeju moduļus u.c.) ražotni. Produkti tiks ražoti balstoties uz licences vai ražošanas līguma pamata.

HANSAMATRIX VENTSPILS, SIA

Uzņēmuma pamatprodukcija ir pēc pasūtījuma ražotas elektroniskās sistēmas.
Galvenā kompetence - augstas sarežģītības un precizitātes samontētu iespiedshēmu (PCBA) ražošana.
Papildus kompetences tiek attīstītas saistītajos procesos, ieskaitot produktu sagatavošanu ražošanai, CAM simulācijas, testēšanu, mērījumus, mehānisko montēšanu.

IMMER DIGITAL, AS

AS "Immer Digital" ir elastīgo iepakojumu ražotne, kas ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. «Immer Digital” ražotnē tiek izgatavoti augstas kvalitātes, videi draudzīgi elastīgie iepakojuma materiāli.

LIAA Biznesa inkubators

Biznesa inkubators ir infrastruktūras un personāla apvienojums, kas veidots, lai palīdzētu attīstīties jauniem, dzīvotspējīgiem un konkurētspējīgiem komersantiem. 

Biznesa inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. 

ORAM Mobile, SIA

SIA „ORAM Mobile” izstrādā un nodrošina klientiem inovatīvus, radošus un netradicionālus risinājumus, kas balstīti uz mūsdienu jaunākajām tehnoloģijām. Uzņēmuma darbība balstās uz individuālu pieeju katram klientam, izvērtējot tā vēlmes, vajadzības un iespējas.

WASSERCABEL BALTIC, AS

Wasserkabel Baltic ir vācu izcelsmes uzņēmums, kas plāno organizēt Latvijā un Baltijā pirmo jaunās paaudzes īpaši energoefektīvas, videi un cilvēka veselībai draudzīgas un ilgmūžīgas  apkures un gaisa dzesēšanas sistēmas ražošanu, kas ir radīta Vācijā un tiek plaši pielietota Rietumeiropā un Ziemeļamerikā. Sistēmas darbība ir balstīta uz siltuma starojuma un absorbcijas principa pamata, izmantojot no augstas kvalitātes polipropilēna izgatavotu ūdens kapilāru sistēmu, kas pēc nepieciešamības tiek instalēta griestos, sienās vai grīdā.

WASSERCABEL MONTAGE BALTIC, SIA

Wasserkabel Montage Baltic ir vācu izcelsmes uzņēmums, kas piedāvā veikt ūdens kapilāru apkures un dzesēšanas sistēmas projektēšanu un montāžu.

ZAĻO UN VIEDO TEHNOLOĢIJU KLASTERIS, BIEDRĪBA

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris (turpmāk - ZVTK) ir atbalsts biznesa attīstībai, nodrošinot efektīvu sadarbības tīklu starp komersantiem, izglītības un pētniecības organizācijām un biznesa atbalsta organizācijām. ZVTK nodrošina atbalsta finansējumu  komersantu konkurētspējas celšanai, eksporta apjomu palielināšanai, kvalificēta darbaspēka nodrošināšanai, pētniecībai, kā arī inovāciju un jaunu produktu veidošanai.