Uzņēmēju pieredze

Sandis Kolomenskis, "SQUALIO" direktors: "Ar "SQUALIO" atklāšanu Ventspilī ir radīts potenciāls Latvijas IKT nozares izaugsmei un eksportspējas palielināšanai. Esam īstenojuši infrastruktūras attīstības projektu un izveidojuši programmatūras kvalitātes kompetences centru "SQUALIO". Šeit piedāvāsim Ziemeļeiropai unikālu pieeju IKT pakalpojumu nodrošināšanā – tas ir pieredzējušu un sertificētu testēšanas ekspertu un zinātnieku kopdarbs Latvijā izvietotā jaudīgā datu centrā, izmantojot modernākos un jaudīgākos testēšanas rīkus. Šo elementu kombinācija atšķir mūs no citiem pakalpojumu sniedzējiem reģionā un palielina Latvijas IKT risinājumu konkurētspēju starptautiskā līmenī."

 Par "SQUALIO" bāzi izvēlēts Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, ņemot vērā tā attīstīto infrastruktūru un optiskā kabeļa savienojumu starp Ventspili un Skandināviju, kas izveidots zem Baltijas jūras.


SIA „Malmar Sheet Metal” valdes priekšsēdētājs Dorsans De Bišjērs:
„Lai gan mēs apmeklējām arī Liepāju, Jelgavu un Rīgu, vairāk mūs tomēr piesaistīja Ventspils ne tikai tāpēc, ka tā ir zaļa un skaista, ka šeit dzīvo izglītoti un motivēti cilvēki, ka dažādās pilsētas iestādēs sastapām pretimnākošus cilvēkus, ka šeit bija pieejama zeme, bet pavisam noteikti tāpēc, ka šeit pastāv loģistikas infrastruktūra, prāmju satiksme uz Vāciju un Zviedriju, kā arī infrastruktūra jaundibinātiem uzņēmumiem, piemēram, biznesa inkubators."

Foto: Juris Presņikovs