Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017 BIZNESA FORUMS

Uzņēmēju dienas Kurzemē 2017 BIZNESA FORUMS

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ventspils pilsētu aicina uzņēmējus reģistrēties “Uzņēmēju dienu Kurzemē 2017” ietvaros notiekošā Biznesa iespēju foruma apmeklējumam, kas notiks 2. jūnijā Olimpiskajā centrā “Ventspils”, Sporta ielā 7/9, Ventspilī, no plkst. 11:00 – 17:15.

Foruma programmā iekļautas dažādas uzņēmējiem svarīgas un aktuālas tēmas. Pirmajā sadaļā plānota diskusija ar ministru prezidenta Māra Kučinska, Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga, Latvijas Bankas un uzņēmēju līdzdalību par nodokļu politikas pamatnostādnēm un investīciju piesaistes iespējām  Kurzemes reģionā

Tā kā viens no uzņēmējiem aktuālākajiem jautājumiem ir eksportspējas attīstīšana un izaugsme, tad sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par eksporta garantijām un rast atbildes uz jautājumiem paneļdiskusijā ar vairāku veiksmīgi eksportējošu uzņēmumu vadītājiem par iespējām un izaicinājumiem ārējos tirgos.

Foruma turpinājumā eksperti spriedīs par veidiem, kā veicināt uzņēmuma efektivitāti un sekmēt pārmaiņu ieviešanas procesu. Šajā sadaļā būs iespēja uzzināt vairāk par jaunā tipa biroju “Metropole”, kas kā jauna veida pieeja darba vides sakārtošanai ieviests SIA Lattelecom. Turpinājumā plānota paneļdiskusija par efektivitāti un pārmaiņām uzņēmumos ar šajos procesos pieredzējušu uzņēmumu vadītāju līdzdalību.

Foruma noslēgumā vēlamies iedrošināt uzņēmējus ļauties sapņiem un trakām idejām, tādēļ esam aicinājuši ceļotāju Kārli Bardeli, kas 2016. gadā airu laivā kopā ar Gintu Barkovski pārairēja Atlantijas okeānam, stāstīt par savu aizraujošo ceļojumu. Okeāna airu laivas "Linda" kapteinis Kārlis apmēram stundas laikā pārvedīs pāri ūdens bezgalībai, kura šķērsošanas prasīja 142 dienas. Ko abi airētāji ēda? Ko domāja? Ko viens otrā nevarēja izturēt un pēc kā ilgojās visvairāk? To visu un jebko citu varēsiet pajautāt pēc stāsta!

 

Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija pieejama ŠEIT.

 

Papildu informācijai:

Andris Kadiģis

Biedru daļas eksperts

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera  

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija  

T. + 371 67830825  

M. + 371 26177250  

andris [dot] kadigis [at] chamber [dot] lv   

www.chamber.lv