Seminārs biznesa uzsācējiem "Nodokļi un biznesa juridiskā forma”

Seminārs biznesa uzsācējiem "Nodokļi un biznesa juridiskā forma”


12.novembrī plkst. 10:00 jaunie uzņēmēji un ideju autori ir aicināti apmeklēt VATP Ideju studijas rīkoto semināru "Nodokļi un biznesa juridiskā forma".

Pirms saimnieciskās darbības uzsākšanas, kad parasti sākotnējais ieņēmumu apjoms ir neliels, aktuāls ir jautājums, kādu juridisko formu reģistrēt (SIA vai saimnieciskās darbības veicējs) un vai būt mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam. Šāda lēmuma pieņemšanai nepieciešams saprast katras juridiskās formas noteiktos maksājamos nodokļus un citas prasības, un kas ir izdevīgākais plānotajam uzņēmējdarbības veidam un apmēram.

Savā pieredzē un zināšanās dalīsies pilna servisa grāmatvedības pakalpojumu uzņēmuma SIA “BK Capital” pārstāve, grāmatvedības speciāliste Zane Niedre, kurai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze dažādu nozaru un uzņēmējdarbības formu grāmatvedībā.

Seminārā aplūkotās tēmas:

  • Populārākās juridiskās formas (SIA, saimnieciskās darbības veicējs)
  • Nodokļu režīmi un to iespējamās kombinācijas ar juridiskajām formām
  • Pamatnosacījumi mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam
  • Piemērotākā varianta modelēšana (iespēja saņemt vienkāršotu aprēķinu saviem biznesa plāna skaitļiem)
  • Uzņēmuma reģistrācijas process

Datums: 2016. gada 12. novembris
Laiks: plkst. 10:00 - 13:00
Vieta: Ventspils galvenā bibliotēka, 2. stāvs
[Akmeņu iela 2, Ventspils]
Seminārs ir bez maksas

Pieteikties semināram var līdz 11.novembrim, rakstot uz e-pastu: bi [at] vatp [dot] lv

Semināru rīko VATP Ideju studija un Ventspils Europe Direct informācijas centrs (Ventpils EDIC). Ideju studiju finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.

VATP Ideju studija sniedz konsultatīvu atbalstu (bez maksas) biznesa uzsācējiem tirgus potenciāla novērtēšanā, biznesa plāna izstrādē, ekspertu piesaistē, pirmo attīstības soļu īstenošanā, kā arī rīkojot apmācības. Ideju studijas jaunumiem var sekot līdzi VATP mājas lapā: www.vatp.lv.