Pasaules slavenas uzņēmējas lekcija "Līderības recepte"

Pasaules slavenas uzņēmējas lekcija "Līderības recepte"

Ventspils Augstskola aicina ikvienu interesentu, īpaši jaunos uzņēmējus uz lekciju "Līderības recepte", kuru pasniegs pasaules slavu guvusī uzņēmēja Marianna Avivsa Pehka (Marianne Abib-Pechk), kura 2014. gadā ieguvusi biznesa pasaulē prestožo "Sieviešu uzņēmējdarbības iniciatīvas" balvu.

Marianna Abibsa Pehka jau 35 gadu vecumā kļuva par “Shell Aviation” galveno finanšu direktori, jo bija pierādījusi sevi kā izcilu līderi, stratēģiski nozīmīgu lēmumu pieņemšanā un uzņēmuma finanšu pārvaldībā. “Shell Aviation” ir viena no pasaulē vadošajām firmām, kura ar degvielu nodrošina vairāk kā 900 lidostas 36 valstīs.

Viņa ir konsultāciju uzņēmuma “AWDS” dibinātāja, kurš nodarbojas ar konsultatīvo pakalpojumu sniegšanu par alternatīviem investīciju veidiem Eiropā un Āzijā. Marianna Abibsa Pehka sarakstījusi grāmatu „Ceļvedis Līderībā. Kā panākt efektīvu vadību un gūt rezultātus.” Regulāri publicē savas slejas tādos pasaules slavenos izdevumos kā „Global Corporate Venturing” un „The Independent”. Arī prestižais izdevums “The Financial Times” sadarbojies ar Mariannu Abibsu Pehku, uzticot viņai sagatavot rakstu “Līderības vadība: Kā efektīvi vadīt un saņemt rezultātus”.

Lekcijā tiks runāts par to, kas nosaka un veido līderības būtību mūsdienu strauji mainīgajā ritmā. Par 2017. gadu – kā īpaši nozīmīgu pasaules vēstures veidošanā. Par populisma atgriešanos, Eiropas Savienības nedrošo pozīciju, kā arī dalīsies savā pieredzē, kā darboties dažādās kultūrās un kā iekļūt jaunos tirgos.

Aicinām ikvienu izmantot šo lielisko iespēju sastapt pasaules vadošo uzņēmumu pārstāvi pie mums Ventspils Augstskolā!

Lekcija notiks 28. martā plkst. 16:15 Ventspils Augstskolas D 104. auditorijā.

 


Raksta avots: www.ventspils.lv 2017.gada 20.martā