Pasākums IKT nozares pārstāvjiem "Ventspils ICT cluster TechMeeetup"

Pasākums IKT nozares pārstāvjiem "Ventspils ICT cluster TechMeeetup"
Otrdien, 14. martā, Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Digitālais centrs" organizē pasākumu "Ventspils ICT cluster TechMeetup". Pasākumā aicināti piedalīties Ventspils informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozarē strādājošo uzņēmumu un iestāžu pārstāvji. Pasākums norisināsies Ventspils Jauniešu mājā, Kuldīgas ielā 13, Ventspilī. 

Pasākuma programma:

17:30 SSL Pinning – drošības līdzeklis mobilajām aplikācijām  Dmitrijs Beloborodovs , vecākais iOS inženieris uzņēmumā “Banka Citadele”
17:55 Firebase – serveris kā serviss mobilajās ierīcēs un timeklī Dmitrijs Buzdins, vecākais programmētājs uzņēmumā “Banka Citadele”
18:20  Android viedtālruņu uzlaušanas paraugdemostrācija Kalvis Kalniņš , IT speciālists
18:45
Uzkodas, informācijas un pieredzes apmaiņa neformālā gaisotnē.
 
Dalība pasākumā ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: www.ej.uz/techmeetup2. 
 
Ar programmu ir iespējams iepazīties arī ŠEIT. 

No 2016. gada oktobra, kad tika organizēts pirmais “Ventspils ICT cluster Meetup”, ir aizvadīti trīs informācijas apmaiņu veicinoši pasākumi, kuru laikā klātesošie iepazinušies ar jaunākajām tehnoloģijām un IKT uzņēmumiem, uzzinājuši par nozares aktualitātēm, publiskajiem bezvadu tīkliem, to drošības risinājumiem, izmēģinājuši jaunākās papildinātās un virtuālās realitātes ierīces, kā arī diskutējuši un apsprieduši nozares jautājumus, kas interesē šaurāku, tehnisko speciālistu, interesentu loku. 
 
No 2017. gada Ventspils IT klastera pasākumi tiek iedalīti divās kategorijās – tehniskie un vispārīgie. Atšķirības zīme tehniskajiem pasākumiem ir nosaukums “TechMeetUp”.  Šie pasākumi vairāk ir domāti un būs saistošāki uzņēmumu tehniskajiem darbiniekiem, kurus interesē tehnoloģiskie risinājumi. 

Raksts publicēts: www.ventspils.lv 2017.gada 08.martā