Kurzeme noskaidrojusi 2013.gada produktu Nr.1

Kurzeme noskaidrojusi 2013.gada produktu Nr.1

Svētdien, 17.martā, pusnaktī noslēdzās divu nedēļu balsojums par Kurzemē ražotiem produktiem izstādes „Elementi 2013” ietvaros. Šajā spraigajā balsošanas maratonā pavisam piedalījās 50 dalībnieki, taču uzvarētājs – Cherry Berry ķiršu kauliņu produkcija (SIA ECOtex), pateicoties saviem ārkārtīgi aktīvajiem faniem, spēja noturēt pārsvaru līdz pašām balsošanas beigām, ar 3848 balsīm iegūstot 1.vietu.

Uzvarētājos modrību nepaguruši pastāvīgi uzturēja SIA Singing toys atbalstītāji, kas par Tautas šūpuļdziesmas dziedošo rotaļlietu „Miega lācis” pavisam atdeva 3520 balsis, nodrošinot dalībniekam 2.vietu. Goda pjedestālu papildināja un ar 2422 balsīm 3.vietu ieguva SIA Kurzemes Democentrs, kas šogad izstādē piedāvāja savu inovatīvo produktu – mobilo fotostendu.

Ar izstādes balsojuma rezultātiem un pašiem produktiem visus interesentus aicinām iepazīties vietnē www.kuzemerazo.lv. Uzvarētāji un favorīti tiks apbalvoti noslēguma pasākumā, kas notiks piektdien, 22.martā.

Par kampaņas būtību un nozīmi stāsta projekta „Elementi 2013” vadītāja Ilze Eglāja (Ventspils Augsto tehnoloģiju parks):
„Esam gandarīti, ka ir pagājušas aktīvākās izstādes nedēļas, kad kurzemnieki un visi Latvijas iedzīvotāji varēja balsot par saviem Kurzemē ražotajiem favorītproduktiem. Līdz pēdējam brīdim norisinājās aktīva cīņa starp dalībniekiem, un mēs vēlreiz pārliecinājāmies, ka kurzemnieki ir azartiski un aizrautīgi un ka cilvēki mūsu ražotāju darbu un sasniegto spēj novērtēt. Kampaņas dalībniekiem novēlu saglabāt entuziasmu un turpināt „degt” par savu biznesa ideju. Ceru, ka aktīvā darbošanās kampaņas laikā bija kā neliels treniņš un atgādinājums par to, cik svarīgi ir atkal un atkal stāstīt par savu produktu un tā priekšrocībām saviem klientiem un partneriem. Lieliski, ka Kurzemē ir tik daudz aktīvu un radošu cilvēku, kas spēj radīt un priecāties par paveikto!”

Šogad izstādē „Elementi 2013” pavisam piedalījās 50 dažādi Kurzemes produkti, par kuriem kopumā tika atdotas gandrīz 40000 balsis. Produkti, kas piedalījās izstādē, bija patiešām dažādi – no ražotnēm un industriālām iekārtām līdz bērnu rotaļlietām un pārtikas produktiem, no mobilajām aplikācijām un minidatoriem līdz dizaina mēbelēm un tekstilizstrādājumiem.

Atgādinām, ka Kurzemē ražotu produktu izstāde „Elementi” ir īpašs projekts, kas katru gadu sniedz lielisku iespēju kurzemniekiem un visiem Latvijas iedzīvotājiem iepazīt šeit radītus un ražotus produktus. Projekta ietvaros gan Kurzemes lielākajās pilsētās un Rīgā, gan interneta vietnē www.kurzemerazo.lv notiek izstādes, kuru ietvaros to apmeklētājiem, ražoto produktu atbalstītājiem un faniem ir iespēja izteikt savas simpātijas, nobalsojot par saviem favorītproduktiem.

Projektu atbalsta Ventspils pilsētas dome, Ventspils brīvostas pārvalde, Talsu novada dome, Kuldīgas novada dome, Kurzemes Biznesa inkubators, Radio Skonto Kurzeme, Kurzemes radio, SIA „Rimi Latvia”, draugiem.lv un Talsu Centrs. Projektu organizē Ventspils Augsto tehnoloģiju parks un uzņēmums IdeaHouse.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Eglāja
Projekta „Elementi 2013” vadītāja
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks
Ventspils, LV-3602
Mob:   +371 26180733
E-pasts: ilze [dot] eglaja [at] vatp [dot] lv
Web: www.vatp.lv, www.kurzemerazo.lv