"JNG Marketing Solutions" - viens no IT uzņēmumiem Biznesa atbalsta centrā

"JNG Marketing Solutions"  - viens no IT uzņēmumiem Biznesa atbalsta centrā


Uzņēmums SIA "JNG Marketing Solutions" ir dibināts 2010.gadā, bet kopš 2017.gada aprīļa tas atrodas Ventspils Biznesa atbalsta centra telpās (Inženieru ielā 101). Uzņēmums nodarbojas ar mājaslapu izstrādi, digitālā mārketinga rīku ieviešanu, mārketinga pakalpojumu sniegšanu. 

Uzņēmuma īpašnieks un dibinātājs Jānis Gulbis digitālā mārketinga jomā strādā vairāk nekā desmit gadu, nepārtraukti papildinot savas zināšanas. Jānis ir izveidojis savu mārketinga modeli, kurš ir pielāgojams praktiski jebkuram produktam vai nozarei. Kā pats atzīst, neviena mārketinga aktivitāte netiek veikta tāpat vien, viss ir daļa no lielāka plāna. Katrs solis tiek izvērtēts un mērīts, lai saprastu, kas strādā un kas – nē. 

Jānis uzņēmumā strādā viens, bet nereti piesaista arī konkrētam darba uzdevumam atbilstošākos ārpakalpojumu speciālistus: “Ir daudzas lietas, ko citi var izdarīt ātrāk, labāk un efektīvāk, nekā to spētu es. Es veidoju stratēģiju, koordinēju procesu un kontrolēju rezultātu.”  

Detalizētākai informācijai un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Biznesa atbalsta centru e-pastā ventspilsbac [at] ventspils [dot] lv vai tiekoties klātienē Ventspils Biznesa atbalsta centrā Inženieru ielā 101.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sniedz atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā Ventspilī, īpaši specializējoties uz informāciju un komunikāciju tehnoloģiju nozaru biznesa projektiem. Projektu finansē Ventspils pilsētas dome, un tas īstenots sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku. 

Saziņai ar SIA “JNG Marketing Solutions” īpašnieku Jāni Gulbi: janis [dot] gulbis [at] eazybi [dot] com.


Raksts publicēts: www.ventspils.lv  2017.gada 18.decembrī