IT uzņēmumi sāk iedzīvoties Biznesa atbalsta centrā

IT uzņēmumi sāk iedzīvoties Biznesa atbalsta centrā

Uzņēmums SIA "Flowin" ir viens no IT uzņēmumiem, kurš par savu mājvietu izvēlējies Biznesa atbalsta centrā (Inženieru ielā 101) pieejamās biroja telpas. "Flowin" īpašnieks un dibinātājs Oskars Rozītis par ventspilnieku kļuva nesen un savu biznesu nolēma veidot šeit. 

“Flowin” ir jauns uzņēmums, kurš dibināts 2017.gada sākumā, savukārt Ventspils Biznesa atbalsta centra telpās tas ir tikai pusotru mēnesi. Kā atzīst Oskars, Ventspils vide vēl jāiepazīst un jāveido kontakti, lai par “Flowin” zinātu pēc iespējas vairāk cilvēku un bizness attīstītos.

“Flowin” pamatdarbība ir saistīta ar dažādu IT sistēmu, mājaslapu un lietotņu izstrādi, interneta veikalu veidošanu, dizaina veidošanu mājaslapām un lietotnēm. Uzņēmums nodrošina arī grafiskā dizaina izstrādi pēc klienta vēlmēm un nepieciešamības. 

Detalizētākai informācijai un jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Biznesa atbalsta centru e-pastā ventspilsbac [at] ventspils [dot] lv vai tiekoties klātienē Ventspils Biznesa atbalsta centrā Inženieru ielā 101.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sniedz atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanā un attīstībā Ventspilī, īpaši specializējoties uz informāciju un komunikāciju tehnoloģiju nozaru biznesa projektiem. Projektu finansē Ventspils pilsētas dome, un tas tiek īstenots sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.

Vairāk par "Flowin" variet uzzināt mājas lapā šeit.


Raksts publicēts: www.ventspils.lv 2017.gada 15.novembrī