IKT stratēģijas pilnveides seminārs Ventspilī

IKT stratēģijas pilnveides seminārs Ventspilī

Aicinām piedalīties Ventspils IKT stratēģijas pilnveides seminārā 27. un 28. septembrī Ventspils Biznesa atbalsta centrā, Pils ielā 17!

Seminārs notiks iniciatīvas „Digitālo pilsētu izaicinājums“ ietvaros. Semināra mērķis ir kopā ar pilsētas ieinteresētajām pusēm diskutēt par Ventspils IKT stratēģijas pilnveidošanu un plašāku integrēšanu pilsētas ekonomikā. 

2017. gada beigās Ventspils tika izvēlēta kā viena no 15 Eiropas pilsētām dalībai Eiropas Komisijas iniciatīvā „Digitālo pilsētu izaicinājums“ (angļu: „Digital Cities Challenge“), kā mērķis ir līdz 2019. gadam attīstīt un ieviest pilsētu digitālo politiku, lai ar digitālo tehnoloģiju palīdzību veidotu jaunus risinājumus un uzlabotu ikdienas dzīvi iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Iniciatīvas rezultātā katrai pilsētai tiks izstrādāts stratēģiskais plāns tālākai digitalizācijas attīstībai, kā arī tiks sniegti citi atbalsta pakalpojumi. Ventspils pilsēta iniciatīvā līdz 2019. gadam plāno pilnveidot un efektivizēt savu IKT nozares stratēģiju, lai tajā pilnvērtīgāk iesaistītu sabiedrību un uzņēmumus. Kopš darba uzsākšanas pilsēta formulējusi, ka esošā Ventspils IKT nozares attīstības stratēģija no 2014. līdz 2020. gadam būtu paplašināma, IKT risinājumus ieviešot visās pilsētā pārstāvētajās tautsaimniecības nozarēs, jo īpaši apstrādes rūpniecībā, kas līdztekus IKT un transporta un ostas sektoram un tūrismam ir vadošā pilsētas ilgtspējīgas attīstības nozare. 

Semināram būs praktiska ievirze, tādēļ tajā piedalīties jo īpaši aicināti nozaru uzņēmēji un sabiedrības interešu grupas, lai kopā formulētu nākamos soļus, kā IKT stratēģiju integrēt visā pilsētas ekonomikā un piedāvātu risinājumus stratēģijas pielāgošanai ikdienas darbam. Semināra ietvaros tiks apspriestas konkrētas iniciatīvas, kuras būtu nepieciešams īstenot, lai tālāk attīstītu IKT sektoru pilsētā.

Lai apstiprinātu dalību seminārā, lūdzam rakstīt uz e-pastu: anete [dot] vingre [at] technopolis-group [dot] com