Ideju studijas klientiem izdevīgi nosacījumi dalībai uzņēmējdarbības forumā LV2020

Ideju studijas klientiem izdevīgi nosacījumi dalībai uzņēmējdarbības forumā LV2020

Šī gada 26. oktobrī Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centra Rožu zālē norisināsies radošās ekonomikas attīstībai Latvijā veltīts uzņēmējdarbības forums LV2020, jeb Latvija 2020. gadā. VATP Ideju studija ir viens no pasākuma informatīvajiem atbalstītājiem, - tāpēc aicinām Ideju studijas un VATP klientus izmantot tiem pieejamās atlaides dalībai pasākumā un savlaicīgi pieteikties. Plašāka informācija raksta turpinājumā.  

Forumā LV2020, kas norisināsies sadarbībā ar izglītības nozares konferenci LatSTE’2016 Latvijā plaši zināmi uzņēmēji, investori un uzņēmējdarbības atbalsta institūciju vadītāji dalīsies savā viedoklī un pieredzē par izglītības lomu uzņēmējdarbībā, Start Up vides un radošās ekonomikas attīstību Latvijā, kā arī reģionu lomu Latvijas ekonomikas attīstībā. Foruma LV2020 mērķis ir ieskicēt Latvijas kā radošās uzņēmējdarbības un inovāciju valsts perspektīvas.

Foruma ietvaros savā viedoklī un pieredzē dalīsies bijušais ekonomikas ministrs, Start Up uzņēmumu asociācijas Startin.LV dibinātājs Daniels Pavļuts, Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes loceklis Juris Vaskāns, Biznesa augstskolas Turība dibinātājs, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (LatBAN) dibinātājs un valdes loceklis Juris Birznieks, SEB bankas prezidente Latvijā Ieva Tetere, uzņēmējs, Tech Hub Rīga vadītājs Andris K. Bērziņš, Latvijas Republikas Ekonomikas minstrijas uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Kristaps Soms, kā Blue Shock Race vadītājs Artis Daugins un Accenture Latvia vadītājs Maksims Jegorovs.

Foruma noslēgumā norisināsies jauno biznesa ideju autoru prezentācijas triecientempā (pičinga sesija) ar mērķi savu projektu attīstībā piesaistīt investoru uzmanību. Ja arī kāds Ventspils biznesa ideju autors vēlas piedalīties šajā sesijā, aicinām rakstīt uz intars [at] kbi [dot] lv vai zvanīt uz +371 26046749.

Forumu LV2020 sadarbībā ar Latvijas Attīstības finanšu institūciju ALTUM organizē Kurzemes Biznesa inkubators. Forumu atbalsta Latvijas Mobilais Telefons, Liepājas pilsētas dome, Liepājas speciālā ekonomiskā zona (LSEZ) un MēbeļuTirgus.lv.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Reģistrēšanās dalībai forumā LV2020 mājas lapā http://www.lv2020.lv/

Ventspils Augsto Tehnoloģiju Parka (VATP) un Ideju studijas klientiem dalībai forumā 20% atlaide. Lai saņemtu atlaidi, reģistrācijas brīdī http://www.lv2020.lv/registracijas-forma jāievada atlaižu kodu VATP.

Sekojiet “LV2020” sociālajos tīklos:

Kontaktinformācija:
Intars Zēns
Biznesa inkubatora vadītājs
Tālr. 634 297 47;
Mob. 26046749
E-pasts: intars [at] kbi [dot] lv
www.kbi.lv

 

VATP Ideju studiju finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.

VATP Ideju studija sniedz konsultatīvu atbalstu (bez maksas) biznesa uzsācējiem tirgus potenciāla novērtēšanā, biznesa plāna izstrādē, ekspertu piesaistē, pirmo attīstības soļu īstenošanā, kā arī rīkojot apmācības. 

Ideju studijas jaunumiem var sekot līdzi VATP mājas lapā: www.vatp.lvFacebook vai Draugiem.lv.