BIZNESA RĪTS: Efektīva biznesa vadība digitālajā laikmetā

BIZNESA RĪTS: Efektīva biznesa vadība digitālajā laikmetā

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 27.aprīlī, Kurzemes Democentrā.

Līdz ar jaunām tehnoloģijām un aizvien pieaugošo konkurenci, biznesa vadības metodes digitālajā laikmetā ir pilnībā mainījušās. Kā izmantot informāciju un pieejamos datu avotus lai veicinātu biznesa efektivitāti un konkurētspēju un kā izveidot informatīvas atbalsta sistēmas, kas ļauj pieņemt savlaicīgus lēmumus balstoties uz faktiem, nevis nojautu, šo un vēl daudz ko citu varēs uzzināt Biznesa rītā.


Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies eksperti:

  • Jānis Gulbis, mārketinga direktors tehnoloģiju uzņēmumā EazyOne, kurš izstrādā biznesa informācijas rīku eazyBI, kuru lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē, tai skatā tādi uzņēmumi kā Samsung, Sony, BMW, Dell, Volvo, Cisco, Booking.com un citi.
  • Indulis Stikāns, ražošanas direktors/valdes loceklis uzņēmumā Bio-Venta. Baltijā lielākajā biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas kompleksā Bio-Venta strādā jau 10 gadus, pārvaldot ražošanas un tehnisko jomu. Ķīmiķa iegūtā profesija ļāvusi darboties un iegūt pieredzi tādos uzņēmumos kā A/S BAO (bīstamo atkritumu sadedzināšana) un RTU VPAKL (ūdens un grunts paraugu testēšana, kvalitātes vadība).

 

Biznesa rīta ietvaros visi apmeklētāji ir laipni aicināti apmeklēt Bio-Venta ražotni.

Biznesa rīta programma pieejama ŠEIT! 

Dalības maksa: Bez maksas! 

Reģistrēšanās dalībai: http://ej.uz/BR_Ventspils_27_04_2017  

 

 

Papildu informācijai:

Linda Roga

Projekta koordinatore

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris 

Pļavu iela 17,  LV-3411, Latvija

M. + 371 26032981

linda [at] greentechlatvia [dot] eu

 

 

 

BIZNESA RĪTI Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu. Biznesa rītus organizē Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris ar Ventspils Europe Direct informācijas centra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka  atbalstu.