BIZNESA RĪTS: AUDZ VAI KALSTI! Trīs atslēgas biznesa ilgtermiņa attīstībai.

BIZNESA RĪTS: AUDZ VAI KALSTI! Trīs atslēgas biznesa ilgtermiņa attīstībai.

Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris kopā ar SEB banku un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 26.janvārī, Jūras vārtu kafejnīcā, Karlīnes iela 40.

Biznesa rītā tiks diskutēts par to, kas nepieciešams, lai attīstītu atgriezeniskās saites kultūru un izkoptu atgriezeniskās saites sniegšanas un saņemšanas prasmes. Par to, ka nepietiek tikai ar to, ja darbiniekiem tiek skaidri definēta vīzija, veicināta motivācija un nodrošinātas regulāras apmācības.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies Ginta Krivma, Training Lab izaugsmes trenere vadītprasmes, uzņēmuma pārmaiņu procesu, projektu vadības, efektīvas komunikācijas, pētījumu un to datu izmantošanas biznesa un komunikācijas attīstībai, kā arī komandu izaugsmes treniņu jomās. Apmācības un komandu attīstības pasākumus uzņēmumu ietvaros vada kopš 2000. gada gan nodaļu ietvaros, gan uzņēmuma Baltijas valstu mērogā tādos uzņēmumos kā MTG grupas telekompānijā “TV3 Latvia”, starptautiskā tirgus pētījumu koncerna TNS Latvijas aģentūrā “TNS Latvia” un Baltijā otrajā lielākajā mediju grupā “Baltijas Mediju Alianse”.

Biznesa rīta programma pieejama ŠEIT!

Dalības maksa:   Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klastera, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras, SEB Bankas biedriem/klientiem - diviem pārstāvjiem no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 10 EUR + PVN. Pārējiem 15 EUR + PVN.

Reģistrēšanās dalībai pieejama ŠEIT!

 

 

BIZNESA RĪTI Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu. Biznesa rītus organizē Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris ar SEB Bankas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka  atbalstu.

 

Papildu informācijai:

Linda Roga

Projekta koordinatore

Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris

Pļavu iela 17, Liepāja 

LV-3411, Latvija

M. + 371 28663400

linda [at] greentechlatvia [dot] eu