Biznesa rīts ar Ģirtu Poļikovu jau 9.novembrī!

Biznesa rīts ar Ģirtu Poļikovu jau 9.novembrī!

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kas norisināsies šī gada 9. novembrī plkst. 10:00 Ventspils galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, 2. stāvā.

Šoreiz tēma - “Profesionāls zīmols sociālajos tīklos kā panākumu atslēga”. Kā zīmoliem stiprināt savas pozīcijas lokālā un globālā mērogā, izmantojot Twitter, LinkedIn un citus digitālos kanālus? 

Digitālo kanālu izmantošana ir mūsdienu cilvēka un uzņēmuma ikdienas neatņemama sastāvdaļa un sociālo tīklu izmantošana nozīmē daudzveidīgu komunikāciju. Sociālo tīklu lietošana ir spēcīgs rīks ikviena uzņēmuma darbībā, kas dažu sekunžu laikā var kopīgot saturu visā pasaulē. Uzņēmumiem efektīva digitālo kanālu izmantošana ir būtisks veids, kā sasniegt klientus un, ja tas tiek izdarīts pareizi, uzņēmuma zīmols kļūst atpazīstams un vērsts uz komunikāciju.

Kā efektīvāk izmantot digitālos kanālus? Kā digitālos kanālus izmantot lokālā un globālā mērogā? Kādas ir digitālā mārketinga aktivitātes? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem semināra “Biznesa rīts” ietvaros Jums sniegs uzņēmuma “Httpool Baltics” digitālo mediju stratēģis Ģirts Poļikovs. “Httpool Baltics” ir ekskluzīvais Linkedin un Twitter pārstāvis reģionā, kurš piedāvā integrētus digitālās reklāmas risinājumus.

Pēc semināra apmeklētājiem būt iespēja viesoties nodibinājumā “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”. Ekskursijas laikā būs iespējams redzēt gan satelīta Venta-1 moduli, gan apskatīt Kurzemes Democentra ekspozīcijas, uzzināt daudz interesanta par nodibinājuma darbību un nākotnes redzējumu.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit.

Semināra mērķauditorija: Ventspils uzņēmumu vadītāji un vadošie speciālisti (līdz 2 personām no katras organizācijas)

Semināra programma

9:30-10:00  Ierašanās, reģistrācija Ventspils bibliotēkas telpās, kafija un uzkodas

10:00-10:10  Biznesa atbalsta centra vadītājas Ilzes Valdmanes uzruna

10:10-11:40  Ģirts Poļikovs, Httpool Baltics digitālo mediju stratēģis

11:40-12:10  Kafija un uzkodas     

12:20 Vizīte nodibinājuma “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”

Semināra eksperts

Ģirts Poļikovs – uzņēmuma “Httpool Baltics” stratēģis, kurš reklāmas nozarē strādā jau kopš 2004. gada, iesaistoties gan Latvijas, gan globāla mēroga atpazīstamāko zīmolu darbībā, palīdzot tiem kā vietējos, tā arī starptautiskajos tirgos. Paralēli tam Ģirts darbojas sarunu festivāla “LAMPA” kodolgrupā. Viņa personīgais sasniegums – ar digitālo mārketingu nodrošinājis Latvijas internetveikala apgrozījumu no 0 – 500 000 EUR vienas nakts laikā.


Kontaktinformācija:

Līna Indriksone 
Ventspils Biznesa atbalsta centra 
Projektu vadītāja 
Mob.: +371 29652700 
E-pasts: lina [dot] indriksone [at] vatp [dot] lv