BIZNESA RĪTS: aicinām uz semināru par valdes locekļu personīgo atbildību!

BIZNESA RĪTS: aicinām uz semināru par valdes locekļu personīgo atbildību!

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Ziemeļkurzemes (Ventspils) nodaļa kopā ar SEB banku aicina ventspilniekus un citus interesentus uz “Biznesa rīta” semināru “Valdes locekļu atbildība par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem”, kas notiks šā gada 29.septembrī, plkst. 11:00, Kurzemes Democentra telpās.

Kapitālsabiedrības valdes locekļa darbs ir saistīts ne tikai ar tiesībām, bet arī ar pienākumiem, tai skaitā pienākumu atbildēt par vadītajai kapitālsabiedrībai nodarītiem zaudējumiem. Kopš 2015. gada papildus šai vispārīgajai valdes locekļu atbildībai likumā ir noteikta personīga valdes locekļu atbildība par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem, kā arī specifiska atbildība sabiedrības maksātnespējas iestāšanās gadījumā.

Par atbildības iestāšanās priekšnoteikumiem, par nodokļu parādu piedziņas procesu un kādi pasākumi būtu jāveic, lai izvairītos no atbildības iestāšanās par nodokļu parādiem, par šiem un citiem jautājumiem atbildes varēs rast semināra laikā.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies eksperts Jevgēnijs Salims, ZAB “Kļaviņš Ellex” praktizējošs zvērināts advokāts.

Jevgēnijam ir vairāk nekā 20 gadu juridiskā pieredze tiesību normu piemērošanā un strīdu risināšanā Latvijā, sākotnēji kā tiesnesim un šobrīd kā praktizējošam advokātam. Jevgēnijs regulāri konsultē klientus par dažādiem sarežģītiem Latvijas komercdarbības tiesību aspektiem un pārstāv klientu intereses tiesā (tai skaitā Augstākajā Tiesā un Satversmes Tiesā) un šķīrējtiesā. Jevgēnijs ir piedalījies likumdošanas darba grupās, sniedzot savu ieguldījumu Latvijas Civilprocesa likuma, Maksātnespējas likuma un citu ar komercdarbību saistītu tiesību aktu izstrādē, kā arī aktīvi piedalās dažādās Latvijas Tieslietu ministrijas un Ārvalstu investoru padomes Latvijā organizētās darba grupās.

SEMINĀRA PROGRAMMA

Pirms semināra aicinām iepazīties ar SIA “ARBO Windows” ražotni. Tikšanās plkst. 9:40 pie ARBO Windows ražotnes (Kustes dambī 32, Ventspils).

Dalība seminārā: bez maksas! Reģistrēšanās dalībai līdz š.g. 27.septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu seminari [dot] ventspils [at] chamber [dot] lv Papildu jautājumu gadījumā aicinām zvanīt 26032981.

 

Biznesa rīti Ventspilī tiek organizēti priekšplānā izvirzot uzņēmējdarbībā aktuālu tematu. Biznesa rītus organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera ar SEB bankas, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka atbalstu.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir brīvprātīga, politiski neitrāla biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju nevalstiskā organizācija, kura apvieno 1 400 uzņēmumus, 59 nozaru asociācijas, 6 pilsētu uzņēmēju klubus un 14 citas uzņēmēju apvienības. LTRK biedru – uzņēmumu - apgrozījums 2013.gadā pārsniedza 13,5 miljardus eiro! 

LTRK pārstāv uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. LTRK darbojas trīs jomās: 1) uzņēmējdarbības vide 2) uzņēmumu konkurētspēja 3) eksports.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre. 

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevalstiskajām organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts kopš 1934.gada!

 

Papildu informācijai:
Salvis Roga
Ziemeļkurzemes nodaļas vadītājs
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera 
Inženieru iela 101, Ventspils, LV-3601, Latvija
M. + 371 28663400 
salvis [dot] roga [at] chamber [dot] lv
www.chamber.lv