Huge Thing and Alior Bank are looking for innovative ideas

Recruitment for the Huge Thing accelerator program has started; carried out in cooperation with Alior Bank – one of the most dynamically developing banks in Poland. 

20 startups from the financial technology (FinTech) sector will be able to participate in the 4-month program and acquire funding of up to 45k Euro for further development of their ideas.

Ventspils biznesa inkubators uzsāk atbalsta programmu īstenošanu

Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 1 Pārventā svinīgi atklāts Ventspils biznesa inkubators, kas turpmākos Eiropas savienības struktūrfondu projekta ietvaros turpmākos 7 gadus sniegs atbalsta pasākumus uzņēmējiem. Ventspils Biznesa inkubatoru vadīs Diāna Skudra.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs A. Lembergs norāda: “Gadu gaitā Ventspils pilsētā ir izveidojusies laba biznesa inkubatoru tradīcija, kuras rezultātā Ventspilij ir veiksmīgi piesaistīti lieli ražošanas uzņēmumi. 

Februārī topošie un jaunie uzņēmēji aicināti uz konferenci „Biznesa radars”

Pirmo reizi norisināsies jauno un topošo uzņēmēju konference „Biznesa radars”, kas 24. februārī pulcēs dalībniekus teātra namā „ Jūras vārti”, Ventspilī. Savā pieredzē dalīsies 15 panākumus guvuši uzņēmēji, kuri Latvijā attīstījuši biznesa idejas un kuru produkti ir novērtēti arī ārvalstīs.

BIZNESA RĪTS: AUDZ VAI KALSTI! Trīs atslēgas biznesa ilgtermiņa attīstībai.

Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris kopā ar SEB banku un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 26.janvārī, Jūras vārtu kafejnīcā, Karlīnes iela 40.

Biznesa rītā tiks diskutēts par to, kas nepieciešams, lai attīstītu atgriezeniskās saites kultūru un izkoptu atgriezeniskās saites sniegšanas un saņemšanas prasmes. Par to, ka nepietiek tikai ar to, ja darbiniekiem tiek skaidri definēta vīzija, veicināta motivācija un nodrošinātas regulāras apmācības.

Labklājības ministrija aicina uz informatīvajiem semināriem reģionos

Labklājības ministrija Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” ietvaros laikā no š.g. 20. janvāra līdz 3. februārim organizē piecus reģionālos seminārus par sociālo uzņēmumu veidošanas iespējām un atbalsta saņemšanas nosacījumiem topošiem sociālajiem uzņēmējiem.

Pasākums IKT nozares pārstāvjiem

Otrdien, 17. janvārī, Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs” un uzņēmums “Accenture Latvia” organizē pasākumu “Ventspils ICT cluster TechMeetup”.

Pasākumā aicināti piedalīties Ventspils informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozarē strādājošo uzņēmumu un iestāžu pārstāvji. Pasākums norisināsies Ventspils Jauniešu mājā, Kuldīgas ielā 13, Ventspilī.

Ventasbalss.lv: Diskutēja par uzņēmējdarbības un konkurētspējas uzlabošanu

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, Ideju studiju Ventspilī, organizēja uzņēmēju tīklošanas (networking) pasākumu.

Satura barotne