Tiks veicināta elektrotehnikas un elektronikas nozares attīstība Ventspilī

2016. gada 2. novembrī Ventspils pilsētas domē notika Uzņēmējdarbības veicināšanas komisijas sēde par elektrotehnikas un elektronikas nozares attīstības jautājumiem.

Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas un SIA “HansaMatrix Ventspils” valdes loceklis Ilmārs Osmanis sniedza informāciju par elektrotehnikas un elektronikas nozares attīstību Latvijā un pasaulē.

Seminārs biznesa uzsācējiem "Nodokļi un biznesa juridiskā forma”

Jau šo sestdien, 12.novembrī, plkst. 10:00 jaunie uzņēmēji un ideju autori ir aicināti apmeklēt VATP Ideju studijas rīkoto semināru "Nodokļi un biznesa juridiskā forma". Semināram iespējams pieteikties līdz 11.novembrim.

Pirms saimnieciskās darbības uzsākšanas, kad parasti sākotnējais ieņēmumu apjoms ir neliels, aktuāls ir jautājums, kādu juridisko formu reģistrēt (SIA vai saimnieciskās darbības veicējs) un vai būt mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam.

Seminārs biznesa uzsācējiem "Nodokļi un biznesa juridiskā forma”


12.novembrī plkst. 10:00 jaunie uzņēmēji un ideju autori ir aicināti apmeklēt VATP Ideju studijas rīkoto semināru "Nodokļi un biznesa juridiskā forma".

Pirms saimnieciskās darbības uzsākšanas, kad parasti sākotnējais ieņēmumu apjoms ir neliels, aktuāls ir jautājums, kādu juridisko formu reģistrēt (SIA vai saimnieciskās darbības veicējs) un vai būt mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam.

Sākusies pieteikšanās reģionālo biznesa ideju konkursam “Biznesa ekspresis”

No 26. septembra līdz 23. oktobrim aicinām arī VATP Ideju studijas klientus pieteikties reģionālo biznesa ideju konkursam “Biznesa ekspresis”! Tā ir lieliska iespēja ne tikai piesaistīt finansējumu savas biznesa idejas attīstībai, bet arī papildināt savas zināšanas uzņēmējdarbībā un gūt vērtīgas atsauksmes par savu ideju no pieredzējušiem ekspertiem un uzņēmējiem.

Vēl šodien vari paspēt pieteikties semināram "Pirmo klientu piesaiste. Uzņēmuma pozicionēšana”

Vēl tikai šodien uzņēmējiem un ideju autoriem iespējams pieteikties bezmaksas semināram "Pirmo klientu piesaiste. Uzņēmuma pozicionēšana”, ko rīko Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Ideju studija un Ventspils Europe Direct informācijas centrs (Ventpils EDIC). Seminārs notiks 30. septembrī, plkst. 13:00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Ideju studijas klientiem izdevīgi nosacījumi dalībai uzņēmējdarbības forumā LV2020

Šī gada 26. oktobrī Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centra Rožu zālē norisināsies radošās ekonomikas attīstībai Latvijā veltīts uzņēmējdarbības forums LV2020, jeb Latvija 2020. gadā. VATP Ideju studija ir viens no pasākuma informatīvajiem atbalstītājiem, - tāpēc aicinām Ideju studijas un VATP klientus izmantot tiem pieejamās atlaides dalībai pasākumā un savlaicīgi pieteikties. Plašāka informācija raksta turpinājumā.

BIZNESA RĪTS: aicinām uz semināru par valdes locekļu personīgo atbildību!

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Ziemeļkurzemes (Ventspils) nodaļa kopā ar SEB banku aicina ventspilniekus un citus interesentus uz “Biznesa rīta” semināru “Valdes locekļu atbildība par kapitālsabiedrības nodokļu parādiem”, kas notiks šā gada 29.septembrī, plkst. 11:00, Kurzemes Democentra telpās.

Satura barotne