Bezmaksas apmācības par investoru piesaisti

(1)
Bezmaksas apmācības par investoru piesaisti

Pirmo reizi Kurzemē VATP sadarbības partneris "KBI Investoru klubs" pulcēs kopā vietējos investorus un perspektīvus jaunos uzņēmējus, kuri meklē iespēju piesaistīt finansējumu.

KBI meklē enerģiskus, atraktīvus, mērķtiecīgus un pavisam noteikti par savu biznesa ideju pārliecinātus cilvēkus, kas skaidri zina, ka šis ir īstais pasākums, kur būt, lai paceltu uzņēmumu spārnos.

Šī ir unikāla iespēja iegūt jaunas zināšanas, uzklausīt ekspertu viedokli, pilnveidot savu prezentāciju un lieliska snieguma gadījumā klātienē satikt investorus, kuriem pierādīt savas spējas un biznesa idejas dzīvotspēju.

Apmācības vadīs sevis prezentēšanas mākslā pieredzējušais eksperts Mārtiņš Vidzenieks:

Mārtiņš Vidzenieks sniedz konsultācijas iesācēj- un agras stadijas uzņēmumiem jau kopš 2009.gada. Veiksmīgi konsultējis Kurzemes Biznesa inkubatora uzņēmumus ar investīciju piesaisti saistītos jautājumos, kā arī sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu konsultējis biznesa ideju autorus prezentāciju izstrādē un sevis prezentēšanas mākslā. Mārtiņš vienmēr prot atrast pareizos vārdus, radīt iespaidu un prezentēt sevi vislabākajā veidā.

Apmācību norises laiks:

  • Kuldīgā: trešdien, 27.novembrī, plkst. 10.00-16.00
  • Liepājā: ceturtdien, 28.novembrī, plkst. 10.00-16.00

Labākie no labākajiem apmācību dalībniekiem prezentēs savu biznesa ideju investoriem " KBI Investoru klubs" atklāšanas pasākumos Kuldīgā vai Liepājā, iegūs noderīgus kontaktus, kā arī, ja tiks izrādīta interese, individuāli tiksies ar kādu no investoriem. Papildus TechHub Riga līdzdibinātājs Viesturs Sosārs izvērtēs katra sniegumu un biznesa ideju kopumā un tiksies ar uzņēmumiem pēc prezentācijām.

Viesturs Sosārs darbojas Latvijas tehnoloģisko iesācējuzņēmumu vidē kopš 2003.gada. Šajā laikā viņš ir bijis gan uzņēmējs, gan riska kapitāla fonda pārvaldītājs, gan arī veicis agrīnas privātas investīcijas vairākos tehnoloģiskos iesācējuzņēmumos. Viesturs ir skaņu tehnoloģiju uzņēmuma Real Sound Lab līdzdibinātājs un vadītājs. Viņš ir viens no Latvijā populārākā tehnoloģisko iesācējuzņēmumu kopienas biroja TechHub Rīga dibinātājiem, aktīvs Baltijas valstu un Somijas akseleratoru programmu mentors, kā arī kopš 2012.gada ir izstrādājis un vada specializācijas kursu uzņēmējdarbībā Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Investoru pasākumu norises laiki:

  • Kuldīgā: trešdien, 4.decembrī, plkst. 13.00
  • Liepājā: ceturtdien, 5.decembrī, plkst. 10.00

Lūdzam reģistrēties dalībai apmācības līdz 25. novembrim, rakstot uz e-pastu: rolita [at] kbi [dot] lv. Papildus informācija zvanot Rolitai Vaidilai: +371 27710670.


Izmanto iespēju un iegūsti finansējumu!