LIAA izsludina pieteikšanos biznesa forumam Ventspilī

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) atvērusi pieteikšanos biznesa forumam “Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana”, kas 21. un 22. novembrī norisināsies Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” (Karlīnes ielā 40). Forums šogad būs veltīts pasaulē aktuālajam dizaina domāšanas tematam, kas var palīdzēt gandrīz ikvienas nozares uzņēmējam sasniegt labākos rezultātus savā nozarē. Dalība forumam visiem interesentiem ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc LIAA aicina pieteikties savlaicīgi.

Mašīnmācīšanās – šodiena vai rītdiena?

Ceturtdien, 15. novembrī, plkst. 18:00 Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pārstāvjus apmeklēt “Ventspils ICT cluster Meetup” pasākumu, kas šoreiz veltīts mašīnmācīšanās tehnoloģijai.

Biznesa rīts ar Ģirtu Poļikovu jau 9.novembrī!

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kas norisināsies šī gada 9. novembrī plkst. 10:00 Ventspils galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, 2. stāvā.

Šoreiz tēma - “Profesionāls zīmols sociālajos tīklos kā panākumu atslēga”. Kā zīmoliem stiprināt savas pozīcijas lokālā un globālā mērogā, izmantojot Twitter, LinkedIn un citus digitālos kanālus? 

Ventasbalss.lv: Ventspils brīvostas pārvalde saņem četras pasaules mēroga speciālbalvas

Prestižā britu laikraksta Financial Times izdevums FDI (Foreign Direct Investment) Intelligence publivējis pētījumu 2018. gada globālās brīvās zonas. Ventspils brīvostas pārvalde pētījumā ieguvusi ļoti augstu novērtējumu – četras speciālbalvas par rūpniecisko telpu un platību attīstību, infrastruktūras attīstību, IKT klastera attīstību un par mārketinga devīzi. 

Augstais novērtējums

Pieejams finansējums MVU no Latvijas un Igaunijas

Maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) ir iespēja pieteikties INTERREG Igaunijas-Latvijas 4.kārtas programmai “Kopīga produkta vai pakalpojuma izveidošana programmas teritorijā”. Maksimālais granta apjoms vienam projektam ir 500 000 EUR.

Aicinām pieteikties darba vides izvērtēšanas pasākumiem

Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu (SIF), lai nodrošinātu atbalsta pasākumus iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadībai Latvijā, aicina dažādu jomu, izmēra, mēroga un dažādu juridisko statusu organizāciju iesaistīšanos kustībā „Dažādībā ir spēks”.

“Karjeras nedēļā 2018” Kurzemes Democentrs devās izbraukumā pa Latvijas skolām

Karjeras nedēļā, kas šogad Latvijas skolās norisinājās no 8. līdz 12.oktobrim, Zinātnes un tehnoloģiju muzejs “Kurzemes Democentrs” devās izbraukumā uz Kocēniem, Maltu, Rīgu un Baldoni, kur 445 skolēnus iepazīstināja ar tehnoloģiju nozari.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks dalīsies pieredzē ar partneriem no Zviedrijas, Somijas, Polijas un Baltkrievijas

18. un 19. oktobrī projekta IRIS ietvaros Ventspilī viesosies projekta partneri no Dalarnas Zinātnes parka (Zviedrija), Turku Zinātnes parka (Somija), Žešovas Attīstības aģentūras (Polija), Zviedrijas Inkubatoru & Zinātnes parka un Baltkrievijas Nacionālās Tehniskās universitātes Zinātnes un Tehnoloģiju parka. Vizītes mērķis ir iepazīties ar biznesa atbalsta ekosistēmu pilsētā un, īpaši, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka un Ventspils Biznesa atbalsta centra lomu tās veidošanā un turpmākā attīstībā. 

Ventspils.lv: Ventspils iegūst tiesības īstenot Eiropas mēroga inovāciju projektu

Trešdien, 10. oktobrī, svinīgā Eiropas Reģionu un pilsētu nedēļas pasākumā Briselē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš saņēma apliecinājumu par Ventspils pilsētas tiesībām īstenot projektu “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” Eiropas Savienības iniciatīvā “Pilsētu inovatīvās darbības” (angļu: “Urban Innovative Actions”).

Ventas Balss: Augsto tehnoloģiju parkā būs divi jauni auto stāvlaukumi

Nākamā gada vidū Ventspils Augsto tehnoloģiju parka infrastruktūru papildinās divi jauni publiski auto stāvlaukumi ar 133 autostāvvietām. To paredz Ventspils brīvostas pārvaldes un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras noslēgtā vienošanās par projekta Pārventas atjaunošanai īstenošanu.

Ventspils brīvostas pārvalde ir parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Degradētās teritorijas atjaunošana Pārventas industriālajā zonā Ventspilī” īstenošanu.