Export Express treniņnometne Ventspilī pulcēja 26 uzņēmumus no Latvijas un Igaunijas

Uzņēmumi no Latvijas un Igaunijas 7. un 8. jūnijā pulcējās Ventspils Jaunrades namā, lai piedalītos atbalsta programmas Export Express otrajā treniņnometnē, kuras tēma bija produktu prototipēšana, biznesa un ražošanas procesu organizācija, un mērogošana.

Pasākums tika rīkots Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta B-Idea ietvaros, kura mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem viena gada laikā piesaistīt pirmos klientus eksporta tirgos.

Ventspilī norisināsies atbalsta programmas Export Express otrā treniņnometne

Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta "Brave Idea Support Programme" ietvaros š. g. 7.-8. jūnijā Ventspils Jaunrades namā norisināsies biznesa atbalsta programmas Export Express otrais pasākums-treniņnometne, kurā piedalīsies 26 uzņēmumi no Latvijas un Igaunijas. Pasākuma programmā paredzētas lekcijas, praktiskās nodarbības grupās, mentoringa sesijas un konsultācijas par tirdzniecības misijām. Projekta ietvaros kopā tiek realizētas četras treniņnometnes: pirmā no tām norisinājās Tartu š.g. 17.-19.

Karjeras stāsts: Latvijas spēlētājs pasaules arēnā

Ervinam Grīnfeldam 90. gados radi no Amerikas atveda datoru – ierīci, kas tobrīd viņam un lielākajam vairumam Latvijas iedzīvotāju bija pilnīgi sveša. Taču interese, kas lācītim vēderā, radās uzreiz, turklāt tā dienu no dienas tikai pastiprinājās.

Labākos putekļu savācējus ražo Ventspilī

Sava biznesa attīstībai jaunais Krievijas uzņēmējs Emīls Hamitovs izvēlējās Ventspili, izmantojot arī priekšrocības un iespējas, ko sniedz Ventspils brīvostas parvalde un pašvaldība. Vien dažu mēnešu laikā jaunā Ventspils uzņēmuma Emil Company Europe produkcija jau tiek atpazīta Latvijā, toskait arī mūsu pilsētā, kur tā ir nopērkama.

Izmanto iespēju kļūt par liela, starptautiska IT nozares uzņēmuma struktūrvienības vadītāju Ventspilī

Izmanto iespēju kļūt par liela, starptautiska #IT nozares uzņēmuma struktūrvienības vadītāju Ventspilī!

Šeit tu vadīsi liela mēroga starptautiskus projektus, veidosi savu komandu un plānosi ikdienas darbus, par ko saņemsi ļoti motivējošu atalgojumu galvaspilsētas līmenī!

Finansēšanai apstiprināti 14 jauni Eiropas Kosmosa aģentūras pētniecības un inovāciju projekti kosmosa tehnoloģijās

2018. gada 6. martā noslēdzās trešais Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) projektu apstiprināšanas process, kā rezultātā tiks īstenoti 14 jauni projekti 1 413 520 eiro vērtībā. Visus apstiprinātos projektus 100% apmērā finansēs no Latvijas iemaksām EKA budžetā.

Aicinām apmeklēt semināru “Piķis nav problēma”

Š. g. 10. maijā plkst. 10.30, LIAA Ventspils biznesa inkubatorā (Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 1, C ieeja) notiks seminārs par finansējuma piesaistes iespējām biznesa idejas realizācijai, kura mērķis ir  informēt semināra dalībniekus par inovāciju ekosistēmas uzbūvi, tajā pieejamiem finansējuma avotiem un sniegt informāciju par finanšu piesaistes kritērijiem, iespējām saņemt atbalstu Latvijā un praktiskiem rīkiem finansējuma piesaistei.

Ventspilī domā par iesaistīšanos spēļu izstrādes industrijā

Ceturdien, 19.aprīlī, Ventspils Biznesa atbalsta centra telpās pulcējās informācijas un komunikācijas tehnoloģiju specialisti, kā arī citi interesanti, lai uzzinātu vairāk par spēļu industrijas aktualitātēm Latvijā un pasaulē. 

Aicinam apmeklēt semināru “Digitālais mārketings”

 Š. g. 26. aprīlī plkst. 10.00, LIAA Ventspils biznesa inkubatorā (Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 1, C ieeja) notiks seminārs par digitālo mārketingu. Tajā digitālais stratēģis Uģis Briedis stāstīs, kā digitālais mārketings var palīdzēt biznesam, kādus kanālus izvēlēties un praktiskajā darbnīcā ļaus iejusties digitālajā vidē un izprast pirmos izaicinājumus digitālā mārketinga stratēģijas īstenošanā.

Aizvadīts seminārs “Veiksmes formula pārdošanā”

27.martā Ventspils Biznesa atbalsta centrā, pils ielā 17, norisinājās Kurzemes plānosanas reģiona un Ventspils Biznesa atbalsta centra rīkotais bezmaksas seminārs "Veiksmes formula pārdošanā". 

Seminārā tika apskatīti vairāki ar pārdošanu saistīti jautājumi: kas jāņem vērā, virzot produktu tirgū, kam jāpievērš uzmanība, izvēršot uzņēmuma darbību eksporta tirgos? Uz tiem un citiem jautājumiem centās atbildēt semināra un uzņēmuma “Pārdošanas skola” vadītājs Jānis Viegliņš.