Aicinam apmeklēt semināru “Digitālais mārketings”

 Š. g. 26. aprīlī plkst. 10.00, LIAA Ventspils biznesa inkubatorā (Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 1, C ieeja) notiks seminārs par digitālo mārketingu. Tajā digitālais stratēģis Uģis Briedis stāstīs, kā digitālais mārketings var palīdzēt biznesam, kādus kanālus izvēlēties un praktiskajā darbnīcā ļaus iejusties digitālajā vidē un izprast pirmos izaicinājumus digitālā mārketinga stratēģijas īstenošanā.

Aizvadīts seminārs “Veiksmes formula pārdošanā”

27.martā Ventspils Biznesa atbalsta centrā, pils ielā 17, norisinājās Kurzemes plānosanas reģiona un Ventspils Biznesa atbalsta centra rīkotais bezmaksas seminārs "Veiksmes formula pārdošanā". 

Seminārā tika apskatīti vairāki ar pārdošanu saistīti jautājumi: kas jāņem vērā, virzot produktu tirgū, kam jāpievērš uzmanība, izvēršot uzņēmuma darbību eksporta tirgos? Uz tiem un citiem jautājumiem centās atbildēt semināra un uzņēmuma “Pārdošanas skola” vadītājs Jānis Viegliņš.

 

Atklātas jaunās Biznesa atbalsta centra telpas

Pils ielā 17 aizvadīts Biznesa atbalsta centra (BAC) un koprades (co-working) telpas atklāšanas pasākums.

Pēc atklāšanas pasākuma visiem tika dota iespēja apskatīt Ventspils un reģiona progresīvākos produktus un piedalīties Ventspils ICT Cluster meet-up pasākumā.

Ventas balss: IMMER Digital strādā novatoriski

Mūsdienās rūpes par dabu nozīmē daudz vairāk nekā jebkad agrāk un liek domāt daudz plašāk. Pieaugot iedzīvotāju skaitam uz Zemes, pieaug arī patēriņi pēc resursiem, toskait arī pārtikas.

Еlastīgā iepakojuma ražošanas uzņēmums Ventspilī IMMER Digital ražo inovatīvus iesaiņojamos materiālus un gatavojas ieviest tehnoloģijas, kādu nav nekur citur pasaulē.

Aicinām uz semināru “Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”

Trešdien, 11. aprīlī, plkst. 10.00, Ventspils Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiks bezmaksas seminārs “Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā”. Semināru organizē Kurzemes plānošanas reģiona (KPR) Uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību. 

Aicinām uz personāla vadības speciālistu semināru “Pieredzei vienmēr būs vērtība”

Trešdien, 4. aprīlī, Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcas semināru zālē, Lielajā prospektā 33, notiks personāla vadības speciālistu seminārs “Pieredzei vienmēr būs vērtība”. Tajā dalībniekiem interaktīvā veidā būs iespēja diskutēt par darbaspēka novecošanās problēmsituācijām uzņēmumos un gados vecāku darbinieku iesaistes jautājumiem un kopīgi rast risinājumus.

Digitālā uzņēmējdarbība jauniešiem paver iespēju konkurēt pasaules tirgū

Jau vairākus gadus Ventspils skolas aktīvi un ar labiem panākumiem iesaistījušās skolēnu mācību uzņēmumu programmā. Jauniešu komandas ar skolotāja-konsultanta palīdzību apgūst uzņēmējdarbības prasmes, domājot biznesa idejas, plānojot, ražojot un tirgojot dažādas preces.

Aicinām apmeklēt semināru – darba grupu “Veiksmes formula pārdošanā”

Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Ventspils pilsētu un Ventspils Biznesa atbalsta centru 2018.gada 27.martā rīko semināru – darba grupu “Veiksmes formula pārdošanā” (turpmāk – Seminārs). Semināra ietvaros lektors Jānis Viegliņš sniegs informāciju saistībā ar veiksmīgas produktu/pakalpojumu virzīšanas paņēmieniem, kā arī par niansēm kas jāņem vērā uzsākot darbību eksporta tirgos. Seminārs tiks organizēts kā darba grupa, kurā dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt atbildes.

LIAA Ventspils biznesa inkubators aicina apmeklēt semināru “Sagatavojies eksportam"

Š. g. 22. martā plkst. 10:00, LIAA Ventspils biznesa inkubatorā (Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 1, C ieeja) notiks seminārs par sagatavošanos eksportam, kā arī Ventspils pilsētas pašvaldības, ALTUM un LIAA sniegtajām atbalsta iespējām. LIAA Ventspils biznesa inkubators aicina ikvienu interesentu apmeklēt semināru un uzzināt sev aktuālākos jautājumus.

Ventspilī tiks atklāts Biznesa atbalsta centrs

Piektdien, 16.martā, plkst. 12:00, Pils ielā 17 norisināsies Biznesa atbalsta centra (BAC) un koprades (co-working) telpas atklāšanas pasākums. 

Ierašanās Biznesa atbalsta centrā no plkst. 11:30 atklāšanas pasākums 12:00. Pēc atklāšanas pasākuma visiem tiks dota iespēja apskatīt Ventspils un reģiona progresīvākos produktus un piedalīties Ventspils ICT Cluster meet-up pasākumā plkst. 13:30.