Aicinām apmeklēt Biznesa rītu Ventspilī

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 14.decembrī, plkst. 11:00, Pils ielā 17, Ventspilī (bankas Citadele ēkas 3.stāvā). Šoreiz tēma “Darba devēja atbildība par personas datu drošību”.

IMMER Digital pievienojusies ANO Globālajam līgumam

AS IMMER Digital starptautiskās uzņēmumu grupas IMMER Group ietvaros ir oficiāli pievienojusies pasaulē lielākajai korporatīvās atbildības un labas pārvaldības iniciatīvai - Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) Globālajam līgumam (UN Global Compact).

Ventas Balss: Noderēs skandināvu valoda

Pirmos rezultātus uzrādījis Biznesa atbalsta centrs, kas nesen tika atvērts Ventspilī. Drīzumā šeit filiāli atvērs viens no Latvijas uzņēmumiem, kas plāno pieņemt darbā vismaz desmit cilvēkus, kuri zina norvēģu vai zviedru valodu. Uzņēmējiem Ventspilī ir radīts vēl vairāk labvēlīgu apstākļu, norāda Salvis Roga, piedāvājot Biznesa atbalsta centra telpas un iespējas. Visu rakstu lasīt šeit.

Visā pasaulē populārās “Co-working” telpas izveidotas arī Ventspilī

Arī Latvijas reģionos sak iedzītovies koplietošanas biroja telpu pieeja, kas jau pārbaudīta un atzinību ieguvusi daudzās pasaules pilsētās. Ventspilī tās nodrošina jaunizveidotais Ventspils Biznesa atbalsta centrs. 

IT uzņēmumi sāk iedzīvoties Biznesa atbalsta centrā

Uzņēmums SIA "Flowin" ir viens no IT uzņēmumiem, kurš par savu mājvietu izvēlējies Biznesa atbalsta centrā (Inženieru ielā 101) pieejamās biroja telpas. "Flowin" īpašnieks un dibinātājs Oskars Rozītis par ventspilnieku kļuva nesen un savu biznesu nolēma veidot šeit. 

VAKANCE: VATP projekta vadītāja/-as amatam

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) ir dinamiska organizācija, kas nodrošina nepieciešamo infrastruktūru un atbalsta pakalpojumus augsto tehnoloģiju nozaru uzņēmumu attīstībai Ventspils pilsētā un apkārtējā reģionā.

Saistībā ar darbības attīstību meklējam jaunu komandas biedru - projektu vadītāju.

 

 

Ventspils Digitālais centrs piedalīsies Latvijas nacionālās IKT infrastruktūras attīstībā

7. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts Ventspils Digitālā centra projekts "Koplietošanas IKT resursu attīstība pašvaldību vajadzībām", kas palīdzēs attīstīt Latvijas nacionālo informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) infrastruktūru.

Aicinām Tevi starptautiskā uzņēmumā par zvanu centra operatoru ar norvēģu valodas prasmēm

Cabonline customer service Latvia ir zvanu centrs, kas Latvijā atrodas kopš 2005.gada. Cabonline ir strauji augošs uzņēmums ar filiālēm Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un tuvākajā laikā plānots atvērt filiāli Ventspilī, kas nodrošina taksometru pakalpojumus lielākajās Zviedrijas un Norvēģijas pilsētās. Zvanu centra operatori pārzina norvēģu valodu, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanu un vēlamo braucienu reģistrēšanu attiecīgajā sistēmā.

Aicinām Tevi starptautiskā uzņēmumā par zvanu centra operatoru ar zviedru valodas prasmēm

Cabonline customer service Latvia ir zvanu centrs, kas Latvijā atrodas kopš 2005.gada. Cabonline ir strauji augošs uzņēmums ar filiālēm Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un tuvākajā laikā plānots atvērt filiāli Ventspilī, kas nodrošina taksometru pakalpojumus lielākajās Zviedrijas un Norvēģijas pilsētās. Zvanu centra operatori pārzina zviedru valodu, tādējādi nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanu un vēlamo braucienu reģistrēšanu attiecīgajā sistēmā.

Aktuālās atbalsta programmas komersantiem

Ventspils Biznesa atbalsta centrs (BAC) regulāri  apkopo informāciju par atbalsta iespējām komersantiem un koncentrētā, viegli uztveramā formā šo informāciju nodod Ventspils komersantiem. 

BAC ir sagatavojis īsu informāciju par šobrīd pieejamajām atbalsta programmām finansējuma piesaistei, kā arī par darbinieku apmācību iespējām dažādās nozarēs, t.sk. IKT nozarēs.