Profesionāļu meistarības konkursā tehnikuma audzēknis iegūst bronzas medaļu

Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētājā nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2017, tika noteikti 53 medaļu ieguvēji 16 dažādās profesijās. Bronzas godalgu ieguvis arī PIKC "Ventspils Tehnikuma" audzēknis mobilās robotikas tehniķa profesijā.

Ar ideju stāties līdzās lielai industrijai

SIA Parkit ir piemērs teorijai, ko raksta ekonomikas grāmatās. Līdzās Ventspils brīvostas lielajiem ražošanas uzņēmumiem sakārtotā infrastruktūrā un atbalsta sistēmā no mazas ražotnes var izaugt jauns, pat pasaules tirgū konkurētspējīgs uzņēmums. Taču izšķirošais ir cilvēkfaktors. Ventspilnieks Pjotrs Homjaks pēc darba un mācību gadiem Īrijā atgriezās dzimtajā pilsētā, lai īstenotu sapni par savu uzņēmumu. Izdevās.

Ventspils šokolāde ar jūras garšu

Šokolādes fabrikas pirmajā darbības gadā Ventspils brīvostas industriālajā zonā Krievijas konditorejas uzņēmumam Pobeda izdevies četrkāršot šokolādes pārdošanas apjomus Latvijas tirgū, kā arī vairot interesi par Latvijā tapušo šokolādi citās Eiropas valstīs. Visas šokolādes tāfelītes, ko tirgo Latvijā, saražo Ventspilī. Šogad šeit sāks ražot arī konfektes.

Gaiss ietekmē šokolādes garšu

Digitālais centrs apmācīs konkursa "Ventspils IT izaicinājums" uzvarētājus

2016.gada novembra mēnesī Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Augstskolu, IT izglītības fondu "Start IT", SIA "Microsoft Latvia" organizēja konkursu radošā tehnoloģiju pielietojumā 1.-12. klašu skolēniem "Ventspils IT izaicinājums".

Jūnijā notiks hakatons "Startup Slalom Ventspils IT"

No 9. - 11. jūnijam Ventspilī notiks hakatons „Startup Slalom Ventspils IT”, kuru organizē Latvijas Startup uzņēmumu asociācija „Startin.LV” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ar vietējo organizāciju atbalstu. Pasākuma mērķis ir popularizēt inovatīvu un tehnoloģisku ideju attīstīšanu un iedrošināt jaunos uzņēmējus, studentus un citus interesentus izmēģināt spēkus biznesā.

BIZNESA RĪTS: Efektīva biznesa vadība digitālajā laikmetā

Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 27.aprīlī, Kurzemes Democentrā.

Līdz ar jaunām tehnoloģijām un aizvien pieaugošo konkurenci, biznesa vadības metodes digitālajā laikmetā ir pilnībā mainījušās. Kā izmantot informāciju un pieejamos datu avotus lai veicinātu biznesa efektivitāti un konkurētspēju un kā izveidot informatīvas atbalsta sistēmas, kas ļauj pieņemt savlaicīgus lēmumus balstoties uz faktiem, nevis nojautu, šo un vēl daudz ko citu varēs uzzināt Biznesa rītā.


HansaMatrix ieguldīs eksperimentālās ražošanas izveidē

AS HansaMatrix ir parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fondu projekta Volumetrisku trīs dimensiju attēlu veidošanas iekārtu un to sastāvdaļu eksperimentālās ražošanas izveide īstenošanu, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Uzziņa par iespējām realizēt idejas IKT jomā un saņemt pašvaldības finansējumu

Otrdien, 11.aprīlī, uzņēmuma TestDevLab viesmīlīgajās telpās notika jau piektais Ventspils Digitālā centra organizētais pasākums "Ventspils ICT cluster Meetup".

Palīdzēs sievietēm likt pamatus sava biznesa uzsākšanai

Kustība Riga TechGirls sadarbībā ar TWINO izveidojusi īpaši sievietēm radītu bezmaksas apmācību ciklu par start-up biznesa uzsākšanu. 

Četru nodarbību laikā projekta dalībniecēm būs iespēja tikties ar nozares profesionāļiem, iegūt zināšanas biznesa veidošanā, kā arī likt pamatus sava biznesa uzsākšanai.

VAKANCE: VATP sekretāra-lietveža amatam

VAKANCE: aicina darbā sekretāri/-u – lietvedi

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP), kas nodrošina nepieciešamo infrastruktūru un atbalsta pakalpojumus augsto tehnoloģiju nozaru uzņēmumu attīstībai Ventspils pilsētā un apkārtējā reģionā, aicina darbā sekretāri/-u – lietvedi ar latviešu, krievu un angļu valodas zināšanām uz pilnu slodzi ar darba vietu Ventspilī.