ventspils.lv: Ventspilī tiks izstrādātas trīs interaktīvas grīdas spēles programmēšanas apguvei

Ventspils pilsētas pašvaldības IKT pilotprojektu konkursa 1.kārtā viens no atbalstu saņēmušajiem uzņēmumiem ir SIA "Aspired". Uzņēmums izstrādās trīs interaktīvas grīdas spēles, kas papildinās mācību procesu un ļaus skolēniem efektīvāk apgūt programmēšanu.

ventspils.lv: LTRK panāk vienošanos par vienkāršoto preču pārvadājumu sertifikāta saņemšanu

Lai mazinātu birokrātiskos šķēršļus, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) pēc Kurzemes padomas iniciatības un vairākkārtējām sarunām ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldi un Finanšu ministriju (FM) panākusi vienošanos par atvieglotu preču pārvadājumu sertifikāta EUR.1 saņemšanas kārtību, efektīva eksporta nodrošināšanai Kurzemē strādājošajiem uzņēmējiem.

BIZNESA RĪTS: AUDZ VAI KALSTI! Trīs atslēgas biznesa ilgtermiņa attīstībai.

Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris kopā ar SEB banku un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 26.janvārī, Jūras vārtu kafejnīcā, Karlīnes iela 40.

Biznesa rītā tiks diskutēts par to, kas nepieciešams, lai attīstītu atgriezeniskās saites kultūru un izkoptu atgriezeniskās saites sniegšanas un saņemšanas prasmes. Par to, ka nepietiek tikai ar to, ja darbiniekiem tiek skaidri definēta vīzija, veicināta motivācija un nodrošinātas regulāras apmācības.

ventasbalss.lv: Immer Digital: ilgi domājām par cilvēkiem un vidi

Uzņēmums Immer Digital, kas ražos elastīgo iepakojumu pārtikas un nepārtikas produktiem un šim mērķim no Ventspils brīvostas pārvaldes nomā zemi un telpas pērn uzbūvētajā Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Tehnoloģiju centra ēkā, drīzumā plāno uzsākt ražošanu.

Labklājības ministrija aicina uz informatīvajiem semināriem reģionos

Labklājības ministrija Eiropas Sociālā fonda projekta „Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” ietvaros laikā no š.g. 20. janvāra līdz 3. februārim organizē piecus reģionālos seminārus par sociālo uzņēmumu veidošanas iespējām un atbalsta saņemšanas nosacījumiem topošiem sociālajiem uzņēmējiem.

Ventas Balss: Piedāvā brīvo laiku pavadīt saturīgi

Kurzemes Democentrs šogad piedzīvojis strauju attīstību - pārcēlies uz jauno zema energopatēriņa ēku, būtiski paplašinājis savu piedāvājumu, atklājot jaunu ekspozīciju un tehniski radošās darbnīcas par klimata pārmaiņām. Atzinīgi novērtēt Democentra jauno piedāvājumu jau paguvusi Kurzemes tūriska asociācija, piešķirot vienu no gada balvām.

Democentra vadītāja DITA LAŠINSKA intervijā stāsta par to, kas sniedz motivāciju darboties, kā arī par izaicinājumiem, kas bijuši un kuri vēl sagaida.

Ventasbalss.lv: Tiks veidota pirmā datorredzes laboratorija Eiropā

Ventspils pilsētas pašvaldība atbalstījusi pirmos piecus projektus, kas saņems pašvaldības finansiālu atbalstu Ventspils IKT pilotprojektu programmas ietvaros.

Viens no atbalstu guvušajiem uzņēmumiem, SIA "PlayGineering Systems", uz Olimpiskā centra “Ventspils” bāzes Ventspilī iecerējis izveidot Eiropā pirmo datorredzes (Computer Vision) sporta laboratoriju.

Pasākums IKT nozares pārstāvjiem

Otrdien, 17. janvārī, Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Digitālais centrs” un uzņēmums “Accenture Latvia” organizē pasākumu “Ventspils ICT cluster TechMeetup”.

Pasākumā aicināti piedalīties Ventspils informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozarē strādājošo uzņēmumu un iestāžu pārstāvji. Pasākums norisināsies Ventspils Jauniešu mājā, Kuldīgas ielā 13, Ventspilī.

VAKANCE: SIA "Aspired" komanda meklē jaunu kolēģi – tehniski radošo darbnīcu projektu speciālistu (darbs uz noteiktu laiku no 01.03.2017.-30.12.2017.)

Ja Tev patīk organizēt un ieviest dažādus pasākumus, ja gūsti prieku, radot interesantas idejas, aktivitātes un projektus, ja Tevi aizrauj darbošanās ar inovatīvām idejām un Tev vienlīdz labi padodas komunikācija gan ar pieaugušajiem, gan bērniem, tad šis darba sludinājums ir domāts tieši Tev!

Ventasbalss.lv: Atbalsta idejas par runājošām atkritumu urnām un gudrajiem logiem

Pirmajā Ventspils pilsētas pašvaldības organizētajā informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pilotprojektu finansēšanas konkursā atbalstītas projektu idejas par "runājošo" atkritumu urnu, "gudro" logu un citu jaunu IKT risinājumu izstrādi un ieviešanu, šodien informēja pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.