Latvija var! Latvijā testētos un slīpētos produktus lieto pusotrs miljards cilvēku.

Informāciju tehnoloģiju (IT) nozares uzņēmums "TestDevLab" sešu gadu laikā no biznesa inkubatorā mītoša startapa izaudzis līdz miljonus apgrozošam uzņēmumam. Kompānijas vadība tic jauno Latvijas IT speciālistu varēšanai un nebaidās uzrunāt nozares milžus – "TestDevLab" klientu vidū ir pasaulslaveni uzņēmumi, tostarp "Skype" un "Twilio".

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera atzinīgi novērtē industriālo attīstību un atbalstu uzņēmējiem

Ceturtdien, 16.februārī, Ventspilī viesojās Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Lietuvā (AHK) biedri, kuri iepazinās ar Ventspils brīvostas industriālo attīstgību un sniegto atbalstu uzņēmējiem. 

Vēl viena iespēja uzņēmējdarbības attīstībai!

Biedrība "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" š.g. 30.janvārī parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma piešķiršanu EUR 414 144 apmērā projekta "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" īstenošanai uz četriem dagiem.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks turpina attīstīties!

Ventspils brīvostas pārvalde noslēgusi līgumus par Eiropas Savienības (ES) finansējuma saņemšanu vēl divu jaunu ražošanas ēku būvniecībai. Pirmais līgums par ražošanas ēkas būvniecību tika noslēgts jau 2016.gada beigās. Jaunās ražotnes atradīsies Ventspils Augsto Tehnoloģiju parkā (VATP) un Ganību ielā 103 un tajās nākotnē plānots izveidot vismaz 150 jaunu darbavietu.

Ventspils piedāvājums tiks prezentēts tūrisma izstādē "BATTOUR 2017"

Ventspils Tūrisma informācijas centrs no 3. līdz 5. februārim prezentēs Ventspils piedāvājumu starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2017”, kas notiks Rīgā Ķīpsalas izstāžu hallē.

Šogad ventspilnieki ir sagatavojuši jauku pārsteigumu izstādes “Balttour 2017” apmeklētajiem – pirmo reizi Ventspils tūrisma piedāvājums tiks prezentēts atsevišķā stendā, kas ar krāšņām fotogrāfijām jau no tālienes stāstīs par atpūtas iespējām Ventspilī dažādos gadalaikos.

Aicina dot nosaukumu topošajam inovāciju un zinātnes centram

2018.gadā Ventspilī plānots uzsākt daudzfunkcionāla inovāciju centra būvniecību Rūpniecības ielā 2. Ventspilnieki tiek aicināti izteikt idejas par centra nosaukumu.

Ventspilī svinīgi atklāta AS "IMMER DIGITAL" rūpnīca!

Trešdien, 1. februārī Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 5 tika svinīgi atklāta jauna rūpnīca - AS "IMMER DIGITAL"

Kā jau iepriekš tika rakstīts AS "Immer Digital" ir elastīgo iepakojumu ražotne, kas ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. «Immer Digital” ražotnē tiks izgatavoti augstas kvalitātes, videi draudzīgi elastīgie iepakojuma materiāli, radītas jaunas darba vietas un palielināta Latvijas eksportspēja. 

Ventspilī top viedais logs - projekcijas ekrāns

Ventspils pilsētas IKT pilotprojektu programmas ietvaros SIA "EuroLCDs" saņēma atbalstu inovatīva produkta, viedā loga - projekcijas ekrāna, prototipa izstrādei. Šobrīd uzņēmums strādā pie viedā loga prototipa izstrādes pabeigšanas un tirgus apguves. 

Ventspilī tiks atklāta Immer Digital ražotne

Ventspilī trešdien, 1.februārī tiks atklāta Immer Digital elastīgo iepakojumu ražotne, kas ir vienīgā šāda veida rūpnīca Ziemeļeiropā. Ieguldot privāto kapitālu,  ABLV Bank un attīstības finanšu institūcijas Altum līdzfinansējumu, projektā investēti vairāk nekā 5 miljoni eiro.

Ventspilī ražos interaktīvus vides objektus

Ventspils IKT pilotprojektu programmas ietvaros SIA "ORAM Mobile" ir saņēmis Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu savas idejas realizācijai: uzņēmums izstrādās prototipus interaktīvien vides objektiem - runājošām atkritumu urnām.
Projekta kopējās izmaksas ir EUR 18 740, no tā pašvaldības līdzfinansējums plānots EUR 14 991.