Ventspils biznesa inkubatoram pievienojas četri jauni, tehnoloģiski uzņēmumi

11.oktobrī LIAA Ventspils Biznesa inkubatorā notika konsultatīvās komisijas sēde. Sēdes ietvaros inkubācijā tika uzņemti 4 jauni, inovatīvi, tehnoloģiski uzņēmumi - SIA "Training Sense", SIA "GameDev" , SIA "Digi Creative"un SIA "ICL Institute". 

SIA "GameDev" nodarbojas ar Virtuālas Realitātes un Papildinātas Realitātes produktu / spēļu izstrādi.

IMMER Digital strauji attīstās

Nepilnu gadu ilgās darbības laikā Ventspils brīvostas teritorijā fleksiblā iepakojuma ražotnē IMMER Digitalapgūti vairāki inovatīvi ražošanas risinājumi. Darbs noris divās un pat trīs maiņās. Uzņēmums pieteicis sevi arī vairākās starptautiskās izstādēs.  

Ventasbalss.lv: Financial Times pētnieki Ventspils brīvostai piešķir vairākas speciālbalvas

Britu laikraksta Financial Times izdevums FDI Intelligence 9. oktobrī publicēja pētījumu „2017.gada globālās brīvās zonas”. Pētījumā augsti novērtēta Ventspils brīvosta, kurai piešķirtas trīs speciālbalvas – par loģistiku, infrastruktūras attīstību un pārrobežu sadarbību.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs izsludina pieteikšanos investīciju sesijai

Ventspils Biznesa atbalsta centrs aicina Ventspils jaunuzņēmumus un ideju autorus līdz 17.novembrim pieteikties rudens investīciju sesijai, lai pretedentētu uz privātā finansējuma investīciju produktu izstrādei un komercializēšanai.

Investīciju sesijai var pieteikties fiziskas un juridiskas personas, kuras plāno uzsākt komercdarbību Ventspilī. Īpaši aicinām pieteikt IKT nozares biznesa projektus.

Ekonomiskās sadarbības konferenci Šanhajā prezentē Ventspils Brīvosta

Pagājušajā nedēļā Šanhajā, Ķīnā, ekonomiskās attīstības profesionāļi no 16 valstīm tikās konferencē, lai diskutētu par ekonomisko sadarbību “Jaunā zīda ceļa” iniciatīvas ietvaros. Vienīgais referents no Baltijas valstīm konferencē bija Ventspils brīvostas pārvaldnieka vietnieks, Mārketinga un attīstības nodaļas vadītājs Igors Udodovs.

Ventasbalss.lv: Liela interese par rūpniecisko ēku nomu Ventspilī

Ventspils brīvostas valdes sēdē atlikta lēmuma pieņemšana par par rūpnieciskās ēkas Kustes dambī 30A iznomāšanu jaunas ražotnes atvēršanai, jo telpas un zemi nomāt pieteikušies vairāki pretendenti.

Valde gala lēmumu pieņems, izvērtējot, kurš no piedāvājumiem visvairāk atbilst pilsētas attīstības interesēm.

VAKANCE: VATP projekta vadītāja/-as amatam

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) ir dinamiska organizācija, kas nodrošina nepieciešamo infrastruktūru un atbalsta pakalpojumus augsto tehnoloģiju nozaru uzņēmumu attīstībai Ventspils pilsētā un apkārtējā reģionā.

Saistībā ar darbības attīstību meklējam jaunu komandas biedru - projektu vadītāju.

 

 

 

LIAA Ventspils biznesa inkubators uzsāk jaunu pieteikumu pieņemšanu

Sākot ar 1.septembri LIAA Ventspils biznesa inkubators uzsāk jaunu pieteikumu pieņemsanu inkubācijas atbalsta saņemšanai. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz 29.septembrim. 

Ventasbalss.lv: Izveidots biznesa atbalsta centrs

Ventspils pašvaldībā izveidota jauna struktūra - Ventspils biznesa atbalsta centrs, kura uzdevums būs stimulēt galvenokārt informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) un apstrādes rūpniecības jomas uzņēmumu darbību pilsētā, informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

IMMER Group izstādē Riga Food iepazīstina ar unikālu iepakojuma materiālu

Fleksiblo iepakojumu ražotājs IMMER Group starptautiskās pārtikas izstādes Riga Food laikā prezentējis inovatīvu, līdz šim nebijušu, pilnībā pārstrādājamu fleksiblo iepakojuma materiālu. Tas izgatavots no polimēra, taču tam piemīt papīra taktilās un vizuālās īpašības. Jaunais produkts atbilst visām mūsdienu iepakojuma funkcionālajām prasībām un ir pilnībā drošs dažādu pārtikas produktu iesaiņošanai.