Ventspils aicina: 3 piedzīvojumi viena dienā

No š.g. 1.septembra līdz 31.oktobrim piesakies aizraujošam piedzīvojumam Ventspilī. 3 piedzīvojumi vienā dienā:

Ventspils Digitālā  centra apmeklējums, kur iepazīsi aizraujošas modernās tehnoloģijas: piedalīsies 3D pildspalvu un personalizēto uzlīmju darbnīcā! Apmeklējums 4.00 eur no skolēna.

Ventspils Augstskola rīko starptautisko konferenci par pielietojamo astroinformātiku un kosmisko datu apstrādi Baltijā

Šī gada 23. un 24.augustā Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūts “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs” rīko piekto ikgadējo starptautisko konferenci “Pielietojamā astroinformātika un kosmisko datu apstrāde Baltijā”/ „Baltic Applied Astroinformatics and Space data Processing” (BAASP).

"Venta-1" kosmosā nogādājis nanozondes prototipu

Latvijas pirmais mākslīgais Zemes pavadonis "Venta-1" nogādājis kosmosā prototipu nanozondei, kādu britu zinātnieka Stīvena Hokinga un Krievijas miljardiera Jurija Milnera projektā "Breakthrough Starshot" paredzēts palaist uz Centaura Alfas zvaigznāju, vēsta portāls "Business Insider".

Aicina uzņēmējus un jauniešus apmeklēt semināru "Biznesa ilgtspēja Ventspilī"

Š. g. 1.augustā plkst. 12:30, Ventspilī, Livonijas ordeņa pilī, notiks seminārs par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības iespējām Ventspilī un metodēm radošas izdomas veicināsanā, uzņēmumu dzīvesciklu novērtēšanā un to transformācijas procesos. 

Semināra pirmajā daļā par biznesa iespējām Ventspilī stāstīs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubatora vadītāja Nataļja Jarohnoviča un Ventspils pilsētas domes ekonomikas nodaļas vadītāja Elita Baklāne-Ansberga.

Salvis Roga: Reģionos daudz aktīvāk jācīnās par katru biznesa ideju

Salvis Roga teju desmit gadus ir valdes priekšsēdētājs Kurzemes Biznesa inkubatorā (KBI) un valdes loceklis Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā(VATP). Abas šīs institūcijas nodrošina atbalstu Kurzemes reģiona uzņēmējiem un tiem, kas vēl tikai sāk savas gaitas biznesā. Apciemojot Ventspili, aprunājāmies par to, kā bizness attīstās reģionā un kādi ir galvenie veiksmes faktori.

Jauno uzņēmēju konkurss "Creative Business Cup"

Aicinām pieteikties starptautiskā jauno uzņēmēju konkursa "Creative Business Cup" nacionālajai atlasei, gūstot vērtīgu pieredzi un sacenšoties par starptautisku atpazīstamību un galveno balvu!

Izstrādās produktu „Ēku monitoringa un resursu attālinātai uzskaitei – sadalīšanai”

Ventspils IKT pilotprojektu programmas ietvaros SIA "MAZZY" saņēmis Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu projekta „Ēku monitorings un resursu attālināta uzskaite – sadalīšana” realizēšanai.

Notiks līguma parakstīšana ar Ventspils IKT pilotprojektu programmas konkursa 2. kārtas uzvarētājiem

Piektdien, 14. jūlijā, plkst. 15:00, Ventspils Digitālajā centrā  svinīgi tiks parakstīti Ventspils pilsētas IKT pilotprojektu programmas līgumi par četru jaunu ideju realizāciju.

Kā jau iepriekš tika ziņots, IKT pilotprojektu programmas konkursa 2. kārtai bija pieteikušies kopumā 6 uzņēmumi, no kuriem tika atbalstīti tika 4 pretendenti. Kopējais atbalstīto projektu apjoms: EUR 79 793. Visi četri uzņēmumi saņems maksimālo Ventspils pašvaldības atbalstu, kopā EUR 54 953.

Ventspilī tiks izstrādāta ģeotelpisko datu publicēšanas platforma

Ventspils IKT pilotprojetu prgrammas ietvaros SIA "ĢeoDATI" saņēmis  Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu savas idejas realizācijai: uzņēmums izstrādās ģeotelpisko datu publicēšanas platformu 4 dimensijās, kas ir jauna internetā bāzēta vide daudzdimensiju objektu izvietošanai, uzglabāšanai un apmaiņai ar citiem lietotājiem. 

Sadarbības iespējas ar Ventspils brīvostu meklē Baltkrievijas Republikas uzņēmējdarbības konfederācija

No 29. līdz 30.jūnijam Ventspils brīvostas pārvaldē vizītē ieradās Baltkrievijas Republikas uzņēmējdarbības konfederācijas eksporta palātas direktors Mihails Kogans un augstākās koordinācijas padomes loceklis, uzņēmējs Aleksandrs Aniščenko, lai iepazītos un pārrunātu iespējamo sadarbību.