Aicinām apmeklēt Biznesa rītu Ventspilī

Aicinām apmeklēt Biznesa rītu Ventspilī

Ventspils Biznesa atbalsta centrs sadarbībā ar Ventspils Europe Direct informācijas centru aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kas norisināsies par godu Ventspils Biznesa atbalsta centra viena gada dzimšanas dienai! Seminārs notiks š.g. 7.septembrī, Biznesa atbalsta centrā, Pils ielā 17, Ventspilī, 3.stāvā. Semināra tēma: "Koučings kā mūsdienīga un pārliecinoša vadības metode". Soli priekšā pārējiem. Attīstība vs stagnācija.

Praksē pierādījies, ka pastāv cieša sakarība starp darbinieku motivēšanu un organizācijas kopējo sniegumu. Tieši tāpēc arvien vairāk organizāciju izvirza koučingu jeb izaugsmes veicināšanu kā stratēģisku nepieciešamību. Koučings ir kā māksla, kuras gala rezultāts ir cilvēka personīgā un komandas kopējā produktivitātes paaugstināšana. Kas īsti ir koučings un kāpēc tas ir tik svarīgs Tavam biznesam? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem Biznesa Rīta ietvaros Jums sniegs SIA ""Ventspils nafta" termināls" personāla attīstības vadītāja Inga Purviņa un ģenerāldirektors Larss Panclafs, pēc kā sekos vizīte SIA ""Ventspils nafta" termināls" uzņēmumā. Pieteikuma anketu meklējiet šeit


Semināra atslēgas punkti:

  • Kā koučings ietekmē un maina ikdienas darbā vidi, kultūru un savstarpējās attiecības?
  • Kā koučings var palīdzēt izvirzīt ambiciozus  mērķus un efektīvāk sasniegt biznesa rezultātus?
  • Kāpēc koučings veicina darbinieku labsajūtu,  paaugstina motivāciju un iesaistīšanos?

Semināra programma:

9.30-10.00 Reģistrācija, kafija

10.00-10:10 Uzruna un Ventspils Biznesa atbalsta centra īpašais dzimšanas dienas pārsteigums

10:10-12:00 Inga Purviņa

12:00-12:20 Kafijas pauzes un uzkodas

12:20-12:50 Larss Panclafs

12:50 Vizīte uzņēmumā SIA ""Ventspils nafta" termināls"

Semināra eksperti:

Inga Purviņa, SIA ""Ventspils nafta" termināls" Personāla attīstības vadītāja, sertificēts koučs, personības izaugsmes trenere. Ieguvusi maģistra grādu sociālajā/organizāciju psiholoģijā un pieredzi galvenokārt darbā ar personālu, tā apmācību un attīstības plānošanu; darbojusies augstākās izglītības sistēmā, piedaloties Sabiedrisko attiecību programmas izstrādē.

Larss Panclafs, SIA ""Ventspils nafta" termināls" ģenerāldirektors, pieredzējis speciālists ar globālu pieredzi naftas termināļu attīstības jomā; ieguvis maģistra grādu mašīnbūvē Ziemeļrietumu universitātē Evansonā, galvenokārt specializējoties  inženiertehniskajā būvju projektēšanas vadībā; strādājis vairākos starptautiskos uzņēmumos.

 

Kontaktinformācija:

Līna Indriksone
Ventspils Biznesa atbalsta centra
Projektu vadītāja
Mob.: +371 29652700
E-pasts: lina [dot] indriksone [at] vatp [dot] lv